Wonga opinie – czy warto?

UWAGA Aktualne Promocje w Wonga: Poniżej znajduje się link do oficjalnej strony, gdzie jest bez zbędnych formalności możesz dostać pożyczkę nawet w 24h!

Aktualne promocje Wonga – Strona główna

Promocja aktualna:

Pierwsza pożyczka za 10 zł – kliknij tutaj – Aktualne!


 

 

W tym artykule dowiesz się więcej na temat firmy Wonga, przeczytasz opinie o Wonga a także dowiesz się o aktualnych promocjach, które pozwolą Ci zmniejszyć koszty pożyczki.

Brak kasy jest doświadczeniem, które jest bliskie wieku ludziom. Są sytuacje w życiu gdy potrzebne są pieniądze na już, a nie bardzo można liczyć na pomoc rodziny czy pożyczkę z banku.  A może potrzebujesz pieniędzy na świata a wypłata przyjdzie dopiero za kilkanaście dni… Co w takiej sytuacji? Czy jest wyjście z takiej sytuacji?

Okazuje się, że jest! Na rynku pojawiła się nowa oferta pożyczkowa, którą jest Wonga, firma pochodząca z Wielkiej Brytanii (Wiki). Za jej pośrednictwem udzielono już ponad 5 mln pożyczek (dane z 2013 roku). To nowa propozycja na polskim rynku pożyczek pozabankowych, która jest dostępna tylko przez Internet. Na stronie serwisu klient otrzymuje wszystkie konieczne informacje takie jak wysokość oprocentowania, czy terminy spłat. Jasność i przejrzystość zasad oferowanych przez Wonga sprawiają, że pożyczka jest w pełni bezpieczna. Firma udziela pożyczek do 2500 zł na krótki okres czasu. A jej atutem jest niewątpliwie niskie oprocentowanie, dużo tańsze niż w tradycyjnych chwilówkach. Przedsiębiorstwo zostało docenione i wyróżnione nagrodami m.in „Najszybciej Rozwijają się firma 2012 roku” przyznana przez Media Monument. By otrzymać pożyczkę w Wonga należy wejść na stronę internetową firmy i wypełnić wniosek kredytowy. Do wypełnienia wniosku potrzebny jest jedynie dowód osobisty.

Aktualna promocja Wonga.pl:

Pierwsza pożyczka za 10 zł – np. pożyczasz 500 zł oddajesz 510 zł. Limitowana oferta czasowa. Kliknij tutaj i złóż wniosek.

wonga

Adres oficjalnej strony: wonga.com

 

Zalety:

  • Szybka decyzja
  • Gotówka na dowód
  • Jasne zasady
  • Niskie oprocentowanie
  • Mała ilość wymaganych dokumentów do pobrania pożyczki

Wady:

  • Oferta dostępna jedynie przez Internet
  • Niska kwota pożyczki
  • Wymagana nienaganna sytuacja kredytowa

 

Wonga opinie i oceny – moje doświadczenia:

Z Wonga skorzystałem po zobaczeniu reklamy w telewizji. Potrzebowałem szybko gotówki na naprawę samochodu i nie miałem czasu na wizyty w bankach. Zdecydowałem się złożyć wniosek przez Internet (z tej strony promocyjnej) i wypełniłem krótki formularz. Ponieważ były to godziny pracy Wonga, decyzje o przyznanej pożyczce otrzymałem w kilka chwil, a pieniądze znalazły się na moim koncie na drugi dzień. Otrzymaną umowę, podpisałem i wysłałem pocztą. Spłaciłem pożyczkę w terminie i jestem bardzo zadowolony. Teraz korzystam z oferty Wonga gdy tylko potrzebuję dodatkowej gotówki.

Czytaj również opinie o Wonga na blogu Tanikredyt

______________

Wonga to znakomita oferta dla wszystkich, którzy potrzebują gotówki. Warto skorzystać z ich oferty, która jest jedną z najlepszych na rynku. Szybko, pewnie, bez zbędnych formalności. Wonga stworzyła ofertę przeznaczona dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Ponadto stosunkowo niskie odsetki nie zrujnują domowego budżetu. Oni rozumieją ludzi i ich potrzeby dlatego warto skorzystać z ich propozycji i pożyczki, którą mają do zaoferowania.

W jaki sposób działa Wonga?

Któż nie kojarzy dwóch zabawnych starszych pań oraz szalonego Miecia z reklamy Wonga.com? Chwytliwa reklama to jednak nie wszystko… W ciągu kilku miesięcy, właściciele brytyjskiego przedsiębiorstwa, odnieśli na polskim rynku ogromny sukces. Pojawiły się jednakże w wirtualnej sieci zarzuty związane z wątpliwymi metodami pozyskiwania i traktowania klientów. Warto je traktować z dużym dystansem, ponieważ są one najprawdopodobniej jedynie atakiem ze strony konkurencji, mocno zagrożonej pojawieniem się nowego wroga na rynku. Za pośrednictwem Wonga.com można uzyskać pożyczki w bardzo szybkim tempie – co jest jej największym atutem. Pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie w przeciągu kilkunastu minut. Ponadto, zgodnie z reklamą nie trzeba przejmować się kruczkami oraz ukrytymi opłatami – cenę kredytu i dodatkowych opłat możemy policzyć za pomocą specjalnego kalkulatora znajdującego się na stronie internetowej Wonga.com. Nie trzeba przejmować się także przejmować zbędnymi formalnościami – Wonga.com proponuje tak prosty formularz, iż bez najmniejszych kłopotów, poradzi sobie z nim także osoba starsza, nie znająca się na komputerze. Jak widać, Wonga.com ma naprawdę bardzo wiele do zaoferowania. Jeżeli ktoś potrzebuje szybko pieniędzy, nie będzie miał większych problemów z wyborem pożyczkodawcy.