Nie ulega wątpliwości, że w trakcie podróży jedną z najbardziej przydatnych rzeczy są pieniądze. Nie można zapominać o tym, że wyjeżdżając za granicę, trzeba zaopatrzyć się w taką walutę, jaką posługuje się w danym państwie. Jeżeli szukasz sposobu na szybką i bezproblemową wymianę walut, to polecam skorzystanie z Walutomatu.

Walutomat opinie i oceny klientów. Internetowy kantor

 

walutomat opinie

strona internetowa Walutomat

Moja ocena i opinia Walutomat: Na tę platformę wymiany walut trafiłam dzięki mojemu koledze, któremu opowiedziałam o swoich problemach w trakcie zagranicznych wyjazdów. Walutomat działa od kilku lat, podczas których wypróbowała go już wiele osób. Najważniejszym celem tej platformy jest umożliwienie wymiany walut. Sama korzystałam z tego serwisu już kilkakrotnie, wymieniając pieniądze przed udaniem się w podróż, jak również po powrocie, kiedy obca waluta nie była mi już potrzebna. Jestem zadowolona z tego, że mogą w każdej chwili sprawdzić aktualny kurs walut oraz przekonać się, czy wymiana w danej chwili jest opłacalna, czy też lepiej przełożyć ją na przykład na kolejny dzień. Co najważniejsze, za wymianę waluty nie płacę zbyt dużych kwot, jak to często ma miejsce w kantorach. Dzięki temu nie mam odczucia, że wymieniając swoje pieniądze na inną walutę tracę część z nich. Dokonywałam już wymiany na funty brytyjskie, dolary amerykańskie, franki szwajcarskie oraz na euro. Z każdej wykonanej operacji byłam bardzo zadowolona. Chętnie korzystam także z forum platformy Walutomat, dzięki któremu uzyskałam wiele przydatnych informacji odnośnie wymiany walut.

Najważniejsze zalety tego serwisu to:

  • oszczędność, wynikająca z pominięcia pośrednictwa banków i kantorów
  • szybka wymiana, co ma w niektórych sytuacjach ma szczególne znaczenie
  • jasno określone zasady działania
  • możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania

Czy są jakieś wady Walutomatu? W moim odczuciu wymienić można tylko jedną:

  • czasami brakuje chętnych do wymiany, a zatem odpowiadających nam ofert

Jestem przekonana, że Walutomat to platforma, którą można polecić każdemu. To tani i szybki sposób na wymianę waluty, z którego można skorzystać bez wychodzenia z domu.