Vivus opinie – czy warto?

Zdarzają się sytuacje w życiu, że nagle potrzebujesz gotówki na nieprzewidziany wydatek. Wiadomo, że na znajomych czy rodzinę w takiej sytuacji raczej nie ma co liczyć, gdyż zazwyczaj sami nie mają oszczędności lub z innych powodów nie możemy liczyć na ich wsparcie. Na szczęście na rynku pojawiła się oferta, która proponuje szybką pożyczkę na najpilniejsze potrzeby.

Visus.pl oferuje swoim klientom tzw. chwilówki, wypłacane na konto w 15 min od akceptacji wniosku. Wystarczy dowód osobisty oraz wniosek złożony online, a decyzja o przyznanej pożyczce zostaje podjęta w kilka minut. By otrzymać pożyczkę krótkoterminową proponowaną przez Vivus  należy  być właścicielem konta bankowego, na które zostaną przelane pieniądze oraz posiadać aktywny numer telefonu komórkowego. O tym jaka jest wysokość udzielonej pożyczki oraz o terminie jej spłaty decyduje klient.

 

vivus opinie

Zalety:

  • Szybka decyzja
  • Jasno określone zasady
  • Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo
  • Elastyczny czas spłaty
  • Bez zaświadczeń
  • Konkurencyjne oprocentowanie.

Wady:

  • Stosunkowo niska kwota udzielanej pożyczki
  • Firma sprawdza BIK oraz inne bazy dany, które odnotowują informacje o dłużnikach

Vivus Opinie użytkowników:

Pierwszy raz biorąc pożyczkę skorzystałem z oferty Lendon. Na ofertę Vivus.pl  zdecydowałem się, że gdy zbliżała się komunia chrześnicy i potrzebowałem pieniędzy na prezent. Dopiero co zmieniłem pracę i nie miałem żadnych oszczędności. Początkowo trochę obawiałem się o uczciwość firmy oraz czy w ogóle dostanę pożyczkę, gdyż kilka razy zdarzyło mi się nie zapłacić rat w terminie. Jednak szybko okazało się, że moje obawy są bezpodstawne. Pożyczkę otrzymałem i w dodatku w ekspresowym tempie znalazła się ona na moim koncie! Chrześnica z roweru była bardzo zadowolona, a ja w sytuacjach podbramkowych nadal korzystam z Vivus.pl.

Vivus.pl to oferta godna polecenia gdyż jest jedną z najlepszych ofert tego typu na rynku. Konkurencyjne i jasno określone zasady sprawiają, że jest ona całkowicie bezpieczna, a klient wie na jakie warunki się decyduje składając wniosek o pożyczkę Vivus.pl. Można powiedzieć, że to pożyczka na sytuacje awaryjne, których w życiu każdego nie brakuje.

Spot reklamowy Vivus: