Virgin mobile to międzynarodowa sieć telefoni komórkowej dostępna m.in w Republice Południowej Afryki, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chile, Indiach, Francji i paru innych krajach a także w Polsce.

Virgin Mobile to jedna z wielu ofert operatorów telefonii komórkowej. W Polsce dostępna jest od 2012 i jest ofertą pre-paid, czyli najpierw trzeba zapłacić za doładowanie konta, natomiast na ten moment nie ma możliwości korzystania z oferty abonamentowej.  W naszym kraju operator korzysta z łączy firmy P4 oraz PTK Centertel. Użytkownicy chwalą sobie niezwykle przystępne ceny połączeń, duża ilość dodatkowych usług, obniżających koszty połączeń i przede wszystkim dużą łatwość korzystania z usług operatora. Obecnie startery można kupić w bardzo wielu miejscach co tym bardziej ułatwia dostęp do tych usług.

virgin mobile opinie

Virgin mobile opinie i oceny użytkowników sieci:

„O Virgin Mobile usłyszałam od koleżanki. Doładowuje co miesiąc za 10 zł i w zupełności mi to wystarcza, mam kilkadziesiąt minut rozmów, ponad 100 smsów i 100 mb darmowego internetu. Dodatkowo na FB od czasu do czasu pojawiają się promocje i bonusy. Jestem w 100% zadowolona i nie planuje zmieniać tej sieci.”

„Virgin Mobile to według mnie super alternatywa. Tanie smsy i minuty do wszystkich a także szybki internet. Zasięg mam praktycznie wszędzie, do tego tani starter. Czego więcej wymagać”

„Polecam Virgin mobile, moją ulubioną sieć!”