W dzisiejszych czasach coraz większa ilość osób narzeka na problemy finansowe. Niekiedy są one krótkotrwałe, dlatego tak dużą popularnością cieszą się tak zwane chwilówki. Jedną z firm, która udziela tzw. chwilówek przez internet jest VIASMS.

via sms

Oficjalna strona: www.viasms.pl

Zalety Oferty Via SMS:

  • brak konieczności wychodzenia z domu
  • ograniczenie formalności do minimum
  • szybkie trafienie pieniędzy na konto bankowe
  • niskie oprocentowanie
  • jasno sformułowana umowa i brak ukrytych kosztów

Czy VIASMS ma jakieś wady? Tak, ale jest ich niewiele:

  • krótki czas spłaty pożyczki
  • maksymalna kwota kredytu to tylko 2000 zł.

Via SMS Opinie:

„Na tę ofertę trafiłam mniej więcej pół roku temu. Właśnie kupiłam nowy samochód. W tym samym czasie byłam w trakcie sprzedaży poprzedniego auta, lecz klient w ostatniej chwili zmienił zdanie. Na zakup nowego pojazdu wydałam wszystkie swoje oszczędności, dlatego potrzebowałam pieniędzy ze sprzedaży na pokrycie swoich bieżących potrzeb. Wtedy zobaczyłam w Internecie reklamę VIASMS. Z ciekawości sprawdziłam opinie na temat tego kredytu. Z zaskoczeniem odkryłam, że ci, którzy skorzystali z tej propozycji, są bardzo zadowoleni ze swojej decyzji. Pomyślałam, że może rzeczywiście jest to dobry sposób na rozwiązanie moich chwilowych problemów finansowych. Nie znalazłam lepszego wyjścia z tej sytuacji, dlatego zdecydowałam się pożyczyć pieniądze na miesiąc. Jednorazowo można otrzymać 2000 złotych, jednak ja zdecydowałam się na mniejszą kwotę. Pieniądze te trafiły na moje konto kilka minut po tym, jak złożony przeze mnie wniosek został zaakceptowany. Po dwóch tygodniach udało mi się sprzedać samochód i mogłam zwrócić zaciągnięty kredyt. Nie pojawiły się żadne problemy, jakich kiedyś się obawiałam.”

„Polecam Via SMS, potrzebowałem 1000 zł a wypłata miała przyjść dopiero za 10 dni. Zaraz po wypłacie oddałem pieniądze VIA SMS. Wszystko pobiebiegło w jak najlepszym porządku. Polecam tą firmę i na pewno skorzystam w przyszłości, jeżeli będzie taka potrzeba”

VIASMS z pewnością nie jest przeznacza dla osób, pragnących zaciągnąć duży kredyt na kilka lat. Jest to jednak warta uwagi propozycja w przypadku wszystkich tych, którzy potrzebują pieniędzy na krótki czas.