Vanquis Bank to oferta mało znana na rynku polskim. Jednak po przyjrzeniu się jej bliżej można stwierdzić, że jest to pozycja wyróżniająca się pod kilkoma względami, dlatego warto wziąć ją pod uwagę.

Vanquis Bank powstał w Wielkiej Brytanii w 2002 roku. Obecnie swoją działalność prowadzi także na terenie Polski. Z jego oferty skorzystało już 750 000 osób. Bank oferuje karty kredytowe, których limit uzależniony jest od kilku czynników. Na uwagę zasługuje indywidualne podejście do każdego klienta. Początkowy limit wynosi od 1100 to 5000 złotych, natomiast po czterech miesiącach może on zostać zwiększony. Maksymalna kwota to 10000 złotych. Początkowa stawka ustalana jest na podstawie zdolności kredytowej danej osoby. Należy zaznaczyć, że przyznany limit może zostać nie tylko podwyższony, lecz także obniżony, jeżeli klient nie wywiązuje się z warunków umowy lub utracił zdolność kredytową. Odsetki nie są naliczane przez pierwsze 56 dni po dokonaniu zakupów przy użyciu karty. Spłaty zadłużenia można dokonać poprzez zlecenie przelewu na podany numer rachunku. Możliwe jest wykonanie takiego przelewu w dowolnym banku, za pośrednictwem bankowości elektronicznej bądź w Urzędzie Pocztowym. W tym ostatnim przypadku należy jednak pamiętać, że przelew może zostać zaksięgowany w ciągu pięciu dni roboczych, a zatem konieczne jest wykonanie go z odpowiednim wyprzedzeniem.

vanquis bank

Korzystanie z oferty Vanquis Bank ma wiele korzyści, takich jak:

  • wysoki limit kredytu
  • łatwy sposób spłaty zadłużenia
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • możliwość używania karty w każdym miejscu
  • korzystanie z karty jest łatwe i bezpieczne
  • duża ilość zadowolonych klientów

Wady oferty Vanquis Bank

  • istnieje ryzyko obniżenia limitu na karcie
  • brak systemu, który umożliwiałby zalogowanie się i szybkie sprawdzenie stanu konta

Vanquis Bank to dobra propozycja dla osób, które pragną korzystać z karty kredytowej. Warunki umowy są bardzo korzystne, dlatego warto jest zapoznać się ze szczegółami tej oferty i sprawdzić, jaki limit kredytu można otrzymać.

Napisz swoją opinie o Vanquis Bank w komentarzu poniżej.