Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się firma RWE Polska. Przeczytaj opinie o firmie RWE lub dodaj swój komentarz o firmie.

RWE Polska wychodzi naprzeciw swoim klientom, oferując gamę produktów, spośród których możesz wybrać te najbardziej dostosowane do Twoich potrzeb.

Oto niewątpliwe zalety tego dostawcy elektryczności:

  • zróżnicowane oferty, spośród których możesz dobrać do siebie tą, która najbardziej odpowiada Twoim  potrzebom;
  • małe i średnie przedsiębiorstwa mogą wybierać z szerokiej gamy planów dostawy energii;
  • jeśli prowadzisz dużą firmę, RWE Polska przygotuje przeanalizuje jej potrzeby energetyczne oraz pomoże stworzyć dla Ciebie odpowiednią ofertę;
  • możliwość zapłaty m.in. przez Internet, w banku, poprzez stałe polecenie przelewu lub za pośrednictwem poczty;
  • całodobowa telefoniczna pomoc techniczna;
  • możliwość zawarcia umowy w salonie lub za pośrednictwem kuriera.

RWE Polska Opinie klientów:

„Początkowo mieliśmy dość coraz to wyższych rachunków za prąd od poprzedniego jego dostawcy. W Internecie przejrzeliśmy wiele ofert innych grup energetycznych na polskim rynku, a najbardziej odpowiednia wydała nam się ta od RWE Polska. Zadzwoniliśmy pod podany numer, a konsultant udzielił nam wyczerpujących odpowiedzi na nasze pytani i pomógł nam wybrać odpowiedni plan taryfowy. Ponieważ więcej energii zużywamy nocą niż za dnia, zdecydowaliśmy się na ofertę Najprostsza Dzień i Noc, która przewiduje niższą stawkę właśnie za energię zużywaną w nocy. Z usług RWE Polska nasz dom kozystał przez dobrych kilka miesięcy, a dzięki odpowiednio dobranej taryfie rachunki były zauważalnie niższe! Dlatego też, gdy postanowiliśmy założyć własną działalność gospodarczą średniej wielkości, również zgłosiliśmy się do grupy RWE. Tym razem mielismy jeszcze więcej taryfowych opcji do wyboru! Z usług RWE Polska korzysta zarówno nasz dom,jak i forma i nic nie wskazuje na to, by miałoby się to zmienić.”

„Polecam, płace niższe rachunki dzięki taryfie nocnej.”

„Polecam firmę RWE.”

Napisz swoją opinie o firmie RWE Polska w komentarzu poniżej.