zaimo

Planujesz wziąć pożyczkę w Zaimo ? Dowiedz się więcej o Zaimo.pl, przeczytaj opinie i oceny klientów, którzy korzystali z usług Zaimo oraz sprawdź czy warto skorzystać z oferty tej firmy. Pożyczki pozabankowe są teraz bardzo popularne, jednak sama do niedawna podchodziłam do nich z dużą nieufnością.

Zaimo to spółka należąca do spółki Kreditech – międzynarodowej spółki technologicznej z Hamburga. Zaimo weszło na polski rynek ekspresowych pożyczek w lutym 2014 roku i szybko zyskiwało popularność. Spółka oferuje pożyczki do 10 000 zł bez przesyłania dodatkowych dokumentów. Przy pożyczkach decyzja wydawana jest nawet w 5 minut a pieniądze bez względu w jakim banku masz konto docierają w kilka minut przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

zaimo.pl

Oficjalna strona: http://zaimo.pl

Zaimo opinie klientów:

„Po ukończeniu studiów oraz stażu zawodowego przez długi czas nie mogłam znaleźć stałego zatrudnienia, w związku z czym była zmuszona do utrzymywania się z prac dorywczych. Niestety, wiązało się to z nieregularnymi zarobkami. Najgorsza sytuacja nastąpiła przed sześcioma miesiącami, kiedy jeden z moich zleceniodawców odmówił zapłaty za wykonaną przeze mnie pracę. Zdawałam sobie sprawę z tego, że wyegzekwowanie należności zajmie trochę czasu, a ja potrzebowała pieniędzy na opłacenie czynszu. Nie chciałam denerwować mojej rodziny, dlatego zdecydowałam, że nie poproszę jej o pożyczkę. Moi najbliżsi przyjaciele mimo szczerych chęci nie byli w stanie mi pomóc. Wówczas pomyślałam o chwilówce. Poprosiłam o radę kolegę, który ma w tej dziedzinie większą wiedzę niż ja. Polecił mi skorzystanie z oferty Zaimo. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej firmie, dlatego wyszukałam w Internecie informacje na jej temat. Zaskoczyły mnie pozytywne opinie osób, które skorzystały z tej oferty. Po wejściu na stronę firmy przekonałam się, że wszystkie zasady są jasno określone, dlatego nie ma powodu do tego, aby obawiać się jakichkolwiek ukrytych kosztów. Podjęłam ostateczną decyzję i złożyłam wniosek o pożyczkę. Kilkanaście minut później otrzymałam informację o tym, iż pieniądze zostały mi przyznane. Trafiły na moje konto jeszcze tego samego dnia. Po kilku tygodniach udało mi się wyegzekwować należną zapłatę, dlatego bez problemu spłaciłam zaciągniętą pożyczkę. Nie pojawiły się żadne problemy, jakich kiedyś bardzo się obawiałam. Jeżeli w przyszłości znajdę się w trudnej sytuacji finansowej, to bez wątpienia znów skorzystam z oferty Zaimo.”

„Decyzja w 10 minut bez przesyłania dodatkowych dokumentów. Polecam!”

„Polecam firmę Zaimo. Moja opinie jest pozytywna i na pewno skorzystam ponownie z usług tej firmy!”

Najważniejsze zalety pożyczek w Zaimo to:

  • możliwość pożyczenia nawet 1 0000 złotych
  • pieniądze można zwrócić w dłuższych ratach
  • jasno sformułowana umowa
  • brak ukrytych kosztów

Za wady Zaimo można uznać:

  • słabe rozreklamowanie oferty, przez co pozostaje nieznana dla części osób
  • pieniędzy mogą nie otrzymać osoby bezrobotne

Zaimo to propozycja godna zaufania. Dzięki tej ofercie można otrzymać dość wysoką pożyczkę na okres dłuższy niż w przypadku większości chwilówek. Jest to zatem bardzo dobra oferta, jaka warto polecić każdemu człowiekowi.