Play to sieć telefonii komórkowej, której operatorem jest spółka P4. Oferta ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego warto zwrócić na nią szczególną uwagę.

Wersja testowa sieci Play została wprowadzona w grudniu 2006 roku. W lutym następnego roku podano oficjalną nazwę nowej sieci, natomiast miesiąc później rozpoczęła się sprzedaż telefonów i możliwe stało się zawierania umów. W styczniu 2008 roku z oferty Play korzystało już milion użytkowników, natomiast w październiku 2013 roku liczba ta przekroczyła 10 milionów. Klienci sieci mogą korzystać z usług na abonament, na kartę oraz z oferty mix. Każdy z tych wariantów daje atrakcyjne rozwiązania, na przykład możliwość darmowych sms-ów i rozmów wewnątrz sieci. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Internet Play. W jego przypadku także można wybierać pomiędzy systemem abonamentowym, a przedpłacowym.

opinie o play

Strona główna Play

Oferta przygotowana przez Play ma wiele zalet, takich jak:

  • duża możliwość wyboru, która pozwala dostosować ofertę do swoich potrzeb
  • bardzo dobry zasięg
  • niskie ceny rozmów i sms-ów
  • fachowa obsługa w salonach

Za wady oferty Play uznać można:

  • nie wszyscy pracownicy Biura Obsługi okazują się tak samo pomocni
  • zdarzają się sporadyczne przerwy w połączeniach

Play to popularna sieć, której oferta jest bardzo korzystna, dlatego można uznać ją za dobry wybór. Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat sieci komórkowej w Play używając formularza poniżej.