Coraz większa ilość osób deklaruje, że woli płacić kartą niż gotówką. Z tego względu w wielu miejscach pojawiają się terminale, za pomocą których klient może dokonywać opłaty w wygodny dla siebie sposób. Ci, którzy zastanawiają się nad zakupem terminala, powinni zwrócić uwagę na Payleven.

payleven

Oficjalna strona internetowa Payleven.pl

Payleven opinie klientów:

„Kiedy dwa lata temu założyłam restaurację nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak ogromne znacznie ma umożliwienie gościom płacenia kartą. Już w ciągu pierwszych kilku miesięcy wielu klientów zwróciło mi uwagę na to, że korzystanie z gotówki jest dla nich niewygodne. Często wiąże się to bowiem z koniecznością wcześniejszego dokonania wypłaty w bankomacie. Zdawałam sobie sprawę z tego, iż to właśnie od zadowolenia gości uzależnione są osiągane przez mój lokal zyski. Obawiałam się jednak tego, że po zakupieniu terminalu będę zmuszona do dokonywania comiesięcznych opłat. Skonsultowałam się z moim znajomym, który prowadzi sklep. To właśnie on przedstawił mi Payleven. Po krótkim zastanowieniu zakupiłam terminal. Odkąd umożliwiłam w swojej restauracji płacenie kartą, liczba odwiedzających ją klientów zaczęła wzrastać. Dzięki temu osiągam teraz znacznie większe zyski niż wtedy, kiedy akceptowałam wyłącznie płatność gotówką.”

„Korzystam z Payleven kilka miesięcy, jestem zadowolony. Opłaty są ok. 50% niższe niż w przypadku użytkowania tradycyjnego terminala.”

„Po ponad rocznym korzystania z Payleven mogę bez żadnych wątpliwości polecić ten terminal każdej osobie. Można z niego korzystać bez ponoszenia comiesięcznych kosztów, a jednocześnie zapewnić swoim klientom wygodę, co przekłada się na osiągane zyski.”

Najważniejsze zalety terminalu Payleven to:

  • brak comiesięcznych opłat za korzystanie z niego
  • prosta obsługa
  • zapewnienie klientom wygody
  • wzrost osiąganych zysków

Za wady Payleven należy uznać:

  • słabe rozreklamowanie oferty
  • problemy z działaniem na niektórych smartfonach

Napisz swoją opinie o Payleven w komentarzu poniżej i dyskutuj z innymi użytkownikami o firmie Payleven.