Każdy człowiek, który zamierza założyć własne konto bankowe, musi najpierw zdecydować, która oferta będzie dla niego najlepsza. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie. Sama korzystałam z usług kilku banków, zanim znalazłam ten, który spełnia wszystkie moje oczekiwania, czyli Noble Bank.

Zainteresowanym wyjaśniam, iż Noble Bank jest częścią Getin Noble Banku. Oferta ta skierowana jest do klientów indywidualnych i można z niej korzystać od 2009 roku. Przyznam, że słyszałam o tym banku już dawno temu, jednak przez długi czas nie zdecydowałam się na to, żeby poznać szczegóły jego oferty. Dopiero pół roku temu zachęciła mnie do tego przyjaciółka, kiedy oznajmiałam, że jestem nie zadowolona ze swojego dotychczasowego banku. Przedstawiła mi po kolei wszystkie zalety, które spowodowały, że od długiego czasu jest klientką Noble Banku. Zachęcona jej opinią jeszcze tego samego dnia skorzystałam z oferty banku. Po kilku miesiącach muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Zapominałam już o wysokich opłatach, z jakimi musiałam się liczyć, korzystając z usług innych banków. Jestem bardzo zadowolona z używanych teraz kart płatniczych, atrakcyjnych lokat, umożliwiających pomnażanie oszczędności, a także z systemu bankowości mobilnej, który działa doskonale. Wreszcie znalazłam bank, w którym moje pieniądze są bezpieczne, a ja mam zapewniony maksymalny komfort.

Strona główna Noble Banku:

noble bank

Moim zdaniem najważniejsze zalety Noble Banku to:

  • brak opłat za założenie rachunku
  • darmowe przelewy wewnątrz banku
  • bezpłatne przelewy do innych banków poprzez system Bankowości Internetowej Noble Bank
  • brak opłat za zlecenia stałe
  • bardzo dobrze funkcjonujący system bankowości mobilnej
  • miła i fachowa obsługa

Wady Noble Banku:

  • oferta skierowana jest wyłącznie do klientów indywidualnych
  • obowiązuje miesięczna opłata za prowadzenia rachunku, jednak można jej uniknąć, spełniając jeden z kilku warunków

Jestem przekonana, że Noble Bank jest ofertą, która mogłabym polecić każdemu człowiekowi. Ten bank gwarantuje pełne bezpieczeństwo i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.