Nju mobile opinie klientów – informacje, zalety oraz wady. Moja opinia i ocena z perspektywy klienta oraz informacja dlaczego warto zamówić starter przez internet niż w sklepie stacjonarnym.

Aktualne promocje:

Największa pula numerów do wyboru:

Kliknij Tutaj a zostaniesz przeniesiony do oficjalnej strony promocyjnej

Kupon – Odbierz prezent powitalny.

Zamów Nju Mobile i odbierz prezent powitalny Kliknij Tutaj (Aktualne 2014).

W tym artykule dowiesz się więcej na temat sieci Nju Mobile, przeczytasz opinie o Nju mobile oraz dowiesz się o aktualnych promocjach, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze.

Zbyt duże rachunki za telefon, problemy z naliczaniem minut, niekorzystna oferta telefonów na kartę, długie umowy- to tylko niektóre z wielu problemów, z jakimi muszą zmagać się użytkownicy telefonii komórkowej. Marzeniem wielu użytkowników popularnych „komórek” są nie tylko niskie rachunki, ale jasno określone zasady naliczania i atrakcyjna, elastyczna  oferta. Czy to jest możliwe? Okazuje się, że tak!

Nju mobile to stosunkowo nowa oferta na rynku usług telefonii komórkowej, która przyciąga nowych klientów niskimi cenami rachunków i krótkimi ofertami. To rozwiązanie dla osób, które lubią jasno określone zasady, a dzwoniąc do bliskich i przyjaciół nie chcą ponosić z tego tytułu wysokich kosztów.

nju mobile opinie

Strona oficjalna: njumobile.pl

Ważne: Przejdź do akapitu „Jak zamówić Nju Mobile i gdzie się najbardziej opłaca” aby zaoszczędzić.

Wiarygodność:

Telefonia Nju mobile to część spółki PTK Centrel, co stanowi gwarancję jakości świadczonych usług. Nju mobile jako jedyna na rynku proponuje niskie stawki które wynoszą 9 groszy za SMS oraz brak konieczności podpisywania długoterminowej umowy, a podpisanej umowy można w każdej chwili się wycofać. Sieć oferuje również najniższy abonament na rynku, który wynosi tylko 9 złotych miesięcznie. Równie atrakcyjna jest oferta na kartę, która pozwala nielimitowane SMS-y i tanie rozmowy ze wszystkimi. Większość informacji o starterach i pakietach znajdziesz na oficjalnej stronie.

Nju mobile opinie – Moja opinia o Nju Mobile:

Moja opinia o Nju Mobile jest Od zawsze miałam problemy z dużymi rachunkami. Miałam już telefon chyba u każdego operatora. Kilka tygodni temu, moja koleżanka powiedziała mi o Nju Mobile, od razu zaciekawiłam się ich ofertą i stwierdziłam, że będzie to dla mnie najlepszy wybór. Szukałam operatora, który dostosuje abonament  telefoniczny do moich potrzeb i co ważne, ze będę miała gwarancję, ze będzie on niski. Z racji tego, że rozmawiam dużo zdecydowałam się na pakiet za 29 zł z nielimitowanymi rozmowami. Zamówiłam starter i po 24h był już u mnie. Tym co wydaje mi się szczególnie warte uwagi jest fakt, że do pewnej ustalonej kwoty płaci się za każde połączenie, a później licznik się zatrzymuje co w praktyce oznacza nielimitowane rozmowy. Jedynym warunkiem jest wykorzystanie minimalnej kwoty, która wynosi 9 zł! Czyż mogłam znaleźć lepsza propozycję? Warto również zwrócić uwagę na nowoczesny system zarządzania kontem przez Internet, który według mnie znacznie ułatwia korzystanie z oferty operatora. Teraz rozmawiam do woli, bez żadnych ograniczeń i mam pewność, że mój rachunek nigdy nie przekroczy magicznej kwoty 29 zł, czyli tyle co wydaje od czasu do czasu na pizze. To dobre podsumowanie. 😉

Zalety Nju Mobile:

  • Najtańsza opcja „bez limitów” na rynku
  • Innowacyjna oferta, płać 29 zł na miesiąc i rozmawiaj bez limitów – czegoś takiego jeszcze nie było na naszym rynku!
  • Niskie rachunki i koszt wysyłanych wiadomości SMS i MMS
  • Brak konieczności podpisywania długotrwałej umowy
  • Elastyczna oferta
  • System płatności pre paid w ofercie na kartę

Wady:

  • Wysoki koszt transmisji danych z Internetu poza abonamentem i pakietem
  • Brak możliwości zakupu telefonu
  • W przypadku gdy decydujemy się na fakturę w wersji papierowej ponosimy koszt 200zł (Uwaga! W przypadku wyboru faktury opłata ta nie jest wymagana!)

 

nju mobile

Oferta Nju mobile godna jest polecenia tym wszystkim, którzy cenią sobie komfort użytkowania, wygodę oraz niskie ceny. Dzięki swojej elastycznej ofercie Nju mobile zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nju Mobile poinformowało, że sieć w Polsce posiada już ponad 200 tyś aktywnych abonentów (stan na koniec września 2013r. – 203 tys. aktywnych kart SIM), co jest bardzo dobrym wynikiem.

Wyjaśnienie oferty z kanału Youtube Nju Mobile.
Zasięg w Nju Mobile:
Zasięg w Nju Mobile jest taki sam, jak w całej sieci Orange, ze względu na fakt, iż wykorzystywane są te same nadajniki. Znajdują się one na terenie całego kraju, dlatego zasięg powinien być bardzo dobry w każdym miejscu Polski. Jednak podobnie jak w przypadku innych sieci, zdarzają się pewne trudności, na przykład w górach bądź w niektórych wsiach. Stale jednak podejmowane są działania, które mają na celu wyeliminowanie podobnych problemów.

E-faktura w Nju Mobile:

Każdy użytkownik sieci Nju Mobile, może zamiast zwykłej faktury otrzymywać tak zwaną efakturę. Pojęciem tym określa się fakturę w wersji elektronicznej. Co bardzo ważne, ma ona taką samą wartość prawną jak ta papierowa. Wybór takiego rozwiązania ma wiele korzyści. Przede wszystkim klient szybciej otrzymuje rachunek i ma do niego dostęp w każdym miejscu. Łatwiej jest także archiwizować faktury. Rachunek elektroniczny przesyłany jest na adres e-mail, który został podany w trakcie podpisywania umowy. W każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z efaktury i powrotu do dokumentów w wersji papierowej.