Nju mobile opinie klientów o sieci.

Nju mobile opinie klientów o sieci.

Użytkownicy

Nju mobile opinie klientów – informacje, zalety oraz wady. Moja opinia i ocena z perspektywy klienta oraz informacja dlaczego warto zamówić starter przez internet niż w sklepie stacjonarnym.

Aktualne promocje:

Największa pula numerów do wyboru:

Kliknij Tutaj a zostaniesz przeniesiony do oficjalnej strony promocyjnej

Kupon – Odbierz prezent powitalny.

Zamów Nju Mobile i odbierz prezent powitalny Kliknij Tutaj (Aktualne 2014).

W tym artykule dowiesz się więcej na temat sieci Nju Mobile, przeczytasz opinie o Nju mobile oraz dowiesz się o aktualnych promocjach, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze.

Zbyt duże rachunki za telefon, problemy z naliczaniem minut, niekorzystna oferta telefonów na kartę, długie umowy- to tylko niektóre z wielu problemów, z jakimi muszą zmagać się użytkownicy telefonii komórkowej. Marzeniem wielu użytkowników popularnych „komórek” są nie tylko niskie rachunki, ale jasno określone zasady naliczania i atrakcyjna, elastyczna  oferta. Czy to jest możliwe? Okazuje się, że tak!

Nju mobile to stosunkowo nowa oferta na rynku usług telefonii komórkowej, która przyciąga nowych klientów niskimi cenami rachunków i krótkimi ofertami. To rozwiązanie dla osób, które lubią jasno określone zasady, a dzwoniąc do bliskich i przyjaciół nie chcą ponosić z tego tytułu wysokich kosztów.

nju mobile opinie

Strona oficjalna: njumobile.pl

Ważne: Przejdź do akapitu „Jak zamówić Nju Mobile i gdzie się najbardziej opłaca” aby zaoszczędzić.

Wiarygodność:

Telefonia Nju mobile to część spółki PTK Centrel, co stanowi gwarancję jakości świadczonych usług. Nju mobile jako jedyna na rynku proponuje niskie stawki które wynoszą 9 groszy za SMS oraz brak konieczności podpisywania długoterminowej umowy, a podpisanej umowy można w każdej chwili się wycofać. Sieć oferuje również najniższy abonament na rynku, który wynosi tylko 9 złotych miesięcznie. Równie atrakcyjna jest oferta na kartę, która pozwala nielimitowane SMS-y i tanie rozmowy ze wszystkimi. Większość informacji o starterach i pakietach znajdziesz na oficjalnej stronie.

Nju mobile opinie – Moja opinia o Nju Mobile:

Moja opinia o Nju Mobile jest Od zawsze miałam problemy z dużymi rachunkami. Miałam już telefon chyba u każdego operatora. Kilka tygodni temu, moja koleżanka powiedziała mi o Nju Mobile, od razu zaciekawiłam się ich ofertą i stwierdziłam, że będzie to dla mnie najlepszy wybór. Szukałam operatora, który dostosuje abonament  telefoniczny do moich potrzeb i co ważne, ze będę miała gwarancję, ze będzie on niski. Z racji tego, że rozmawiam dużo zdecydowałam się na pakiet za 29 zł z nielimitowanymi rozmowami. Zamówiłam starter i po 24h był już u mnie. Tym co wydaje mi się szczególnie warte uwagi jest fakt, że do pewnej ustalonej kwoty płaci się za każde połączenie, a później licznik się zatrzymuje co w praktyce oznacza nielimitowane rozmowy. Jedynym warunkiem jest wykorzystanie minimalnej kwoty, która wynosi 9 zł! Czyż mogłam znaleźć lepsza propozycję? Warto również zwrócić uwagę na nowoczesny system zarządzania kontem przez Internet, który według mnie znacznie ułatwia korzystanie z oferty operatora. Teraz rozmawiam do woli, bez żadnych ograniczeń i mam pewność, że mój rachunek nigdy nie przekroczy magicznej kwoty 29 zł, czyli tyle co wydaje od czasu do czasu na pizze. To dobre podsumowanie. 😉

Zalety Nju Mobile:

 • Najtańsza opcja „bez limitów” na rynku
 • Innowacyjna oferta, płać 29 zł na miesiąc i rozmawiaj bez limitów – czegoś takiego jeszcze nie było na naszym rynku!
 • Niskie rachunki i koszt wysyłanych wiadomości SMS i MMS
 • Brak konieczności podpisywania długotrwałej umowy
 • Elastyczna oferta
 • System płatności pre paid w ofercie na kartę

Wady:

 • Wysoki koszt transmisji danych z Internetu poza abonamentem i pakietem
 • Brak możliwości zakupu telefonu
 • W przypadku gdy decydujemy się na fakturę w wersji papierowej ponosimy koszt 200zł (Uwaga! W przypadku wyboru faktury opłata ta nie jest wymagana!)

 

nju mobile

Oferta Nju mobile godna jest polecenia tym wszystkim, którzy cenią sobie komfort użytkowania, wygodę oraz niskie ceny. Dzięki swojej elastycznej ofercie Nju mobile zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nju Mobile poinformowało, że sieć w Polsce posiada już ponad 200 tyś aktywnych abonentów (stan na koniec września 2013r. – 203 tys. aktywnych kart SIM), co jest bardzo dobrym wynikiem.

Wyjaśnienie oferty z kanału Youtube Nju Mobile.
Zasięg w Nju Mobile:
Zasięg w Nju Mobile jest taki sam, jak w całej sieci Orange, ze względu na fakt, iż wykorzystywane są te same nadajniki. Znajdują się one na terenie całego kraju, dlatego zasięg powinien być bardzo dobry w każdym miejscu Polski. Jednak podobnie jak w przypadku innych sieci, zdarzają się pewne trudności, na przykład w górach bądź w niektórych wsiach. Stale jednak podejmowane są działania, które mają na celu wyeliminowanie podobnych problemów.

E-faktura w Nju Mobile:

Każdy użytkownik sieci Nju Mobile, może zamiast zwykłej faktury otrzymywać tak zwaną efakturę. Pojęciem tym określa się fakturę w wersji elektronicznej. Co bardzo ważne, ma ona taką samą wartość prawną jak ta papierowa. Wybór takiego rozwiązania ma wiele korzyści. Przede wszystkim klient szybciej otrzymuje rachunek i ma do niego dostęp w każdym miejscu. Łatwiej jest także archiwizować faktury. Rachunek elektroniczny przesyłany jest na adres e-mail, który został podany w trakcie podpisywania umowy. W każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z efaktury i powrotu do dokumentów w wersji papierowej.

 

31 Opinie

 1. Właśnie zamówiłam starter po przeczytaniu tej opinii z Twojego linku na końcu. Po weekendzie powinnam go dostać. :-)
  Pozdrawiam.

 2. Zgadzam się, obecnie nie ma chyba lepszej oferty na rynku. Jestem szczęśliwym użytkownikiem sieci Nju Mobile i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony w 100%. Żadnych głupich haczyków jak w przypadku innych sieci, żadnych spamów i telefonów z innymi pakietami. Wszystko klarownie i tak jak ma być, zobaczymy tylko czy w przyszłości utrzymają poziom.

 3. Ja korzystam z Nju Mobile i jestem zadowolona – dużo pakietów i zasięg praktycznie wszędzie. Opinie o Nju Mobile są różne w internecie, też się różnych rzeczy naczytałam ale sama zamówiła starter przez internet i po tygodniu stwierdzam, że zostaje w tej sieci.

 4. W ogóle wiecie, że Nju Mobile jest Orange? 😀

 5. Jestem zadowolony z oferty Nju Mobile,ale znalazłem 1 haczyk: Nju mobile i ceny 29 zł,9 zł i 19 zł są cenami bez Vatu.z Vatem 23% ceny sa podobne do cen platform formuły 4.0 choćby gdzie się płaci 79 zł bez telefonu. I tak rozmowy bez limitu 29 zł+23%=35,67, smsy 9 zł +23%=11.7,pakiety netowe 19 zł+23%=23,37 zł.A teraz dodajmy 35,67+11,70+23,37=70,74,czyli owa „różnica cenowa” różni się tylko o 9 zł…..nawet paczki fajek się za te 9 zł nie kupi się.Pozdrawiam

  • Według tego co widzę w regulaminie w przypadku na kartę to limit dzienny po którym ma się za darmo w „nju do wszystkich” to 2 zł z VAT a nie plus VAT. Zakładając, że ktoś gada codziennie, smsuje, i „internetuje” to miesięcznie wyda maks. 60 zł z VAT (30 dni). Chyba, że ja coś liczę nie tak.

   Wydaje mi się, że oferta na kartę i abonament może być porównywalnie opłacalna. Opłaca się jednak na kartę tak od 25 zł za doładowanie na miesiąc, bo:
   -93 dni ważności konta na wychodzące, więc minimum 25zł na 3 miechy muszę wydać, czyli to nawet mniej niż w abonamencie
   -pakiet jest włączany na 62 dni za 6zł, czyli wychodzi, że miesięcznie muszę zapłacić dodatkowo 3 zł, fakt że jak zrozumiałam w abonamencie te 3zł to mogę mieć np. przegadane, ale nadal wygląda opłacalnie (na moje potrzeby)
   -taniej niż w play jeśli chodzi o połączenia – 0,19zł i Internet w tym sensie, że tam 100kb – 10 gr, a w nju 1 Mb(lub MB)-19 gr, chyba różnica jest… ale ja z Internetu w sumie nie korzystam na tel.

   Myślę, że wypróbuję ofertę, ale na kartę, bo nie lubię w ogóle umów. Dla mnie tak jest wygodniej, elastyczniej. A poza tym właśnie zmęczona jestem tym, że potrafiłam wydać sporo ponad 50 zł bo chciałam z kimś więcej pogadać… prawie w ogóle z nikim nie rozmawiam ze względu na koszty miesięczne. A nie obchodzą mnie abonamenty. W podobnawej ofercie do tej w Play, jak zrozumiałam muszę wygadać 29 zł i dopiero wtedy mam bez limitu. Tu z kolei jest limit dzienny po którym bezpłatnie się rozmawia. I to istotna różnica, która decyduje o tym, że zamiast wybrać w play formułę mini max, chcę spróbować z nju. Bo nie oszukujmy się, ale codziennie nie będę rozmawiać godzinami, zbyt męczące, ale gdy już z kimś chcę dłużej porozmawiać, to nie chcę wydać stosu kasy. Mam nadzięję, że tego limitu dziennego nie zmienią i nie pójdą w niekorzystną stronę. Na razie daję ocenę maks, z nadzieją, że będzie zawsze tanio i dużo.

   • Najstarsza sieć chyba w Polsce ale dalej robi te same zwody od lat!Lepiej kupić Virgin-mobil i mam to samo a bez obowiązku co jakiś czas „doładowywania” konta!Jeśli w Virgin się zapiszę do klubu to dodają mi 50 % doładowania! No i kto tu jest lepszy i prostszym operatorem? Prośze pomyśleć! Życie polega na normalnym myśleniu a nie ulaganiu reklamom!Pozdrawiam!

  • Hubercie,bzdury piszesz.Kłamiesz pisząc,że jestes zadowolony z oferty, nie będąc jej posiadaczem!Ceny 29,19 9 zawierają Vat!Jestem w nju i płacę 29 PLN a teraz weszła nowa usługa 19 PLN na komorkowe,10 na stacjonarne.Na stacjonarne dzwonię mniej niż sporadycznie ;)więc teraz mój rachunek wynosić będzie 19 PLN za no limits!!!A pamiętam jak miałem rachunki po 400 PLN/mc.Dzisiaj sobie tego nie wyobrazam ;P

  • Co za bzdury piszesz ??? Płacę abonament 29 zł brutto od kilku miesięcy!! Najpierw sprawdź ,a potem dopiero pisz!!!

   • ale on doliczyl wykupienie pakietu .

  • Jeszcze nie mogę wydac opinii, gdyż czekam na przesyłkę od nich, ale już mają minus, bo złożyłam zamówienie 5.01., w ciągu siedmiu dni miałam dostac przesyłkę, dzisiaj już piątek, a w weekend kurier nie pracuje. Poza tym do dzisiaj status na ich stronie pokazywał sprawdzanie danych. Napisałam do nich na czacie, dopiero przyjęli do realizacji i status zmienił się na kompletowanie przesyłki. Po powyższym komentarzu odnośnie haczyka w postaci Vatu, przeszukałam cały ich portal w celu znalezienia tego kruczka, a tam ani słowa o vat, nawet w regulaminach :/ W każdym razie nie podanie takiej informacji, aby była widoczna przy składaniu zamówienia jest wprowadzaniem ludzi w błąd. T-Mobile też raz miało niejasną informację na stronie, skorzystałam z usługi, za którą pobrali opłatę i dopiero wtedy okazało się, że nie działa ona na te numery co potrzebowałam i bylam pewna, że będzie działac, złożyłam reklamację telefonicznie, po czym po kilku godzinach otrzymałam telefon od nich, że mam rację i zwrócili mi koszta na konto od razu.

 6. piszę ten komentarz dla tych co szukają inf o nju bo kiedyś też mocno szukałem.
  do nju wstąpiłem w sierpniu, a to dlatego że czekałem na jakąś ofertę plusa którego miałem wcześniej.
  przyznam szczerze że śledziłem każdą opinię jaka pojawiła się na ten temat. nie było ich zbyt wiele i były różne. kiedyś byłem w erze a potem w t-mobile. charakterystyczne jest to, że będąc w różnych punktach otrzymywałem pytanie ile minut, ile smsów. to trudne pytanie powiedzieć z wyprzedzeniem ile będzie. gadałem raczej trochę ale czasem jak trzeba było to więcej. powodowało to że przy abonamencie wysokim minuty mi przepadały a przy niskim ja obliczyłem srednią z całego rku to było sporo słonych faktur. miałem też telefon na kartę. było podobnie plus jeszcze to że patrzyłem cały czas na licznik a w niektórych momentach kupowałem kilka kart po 50 zł na miesiąc. rozważałem kwestię play’a. kupiłem kartę ale niestety podczas jazdy samochodem, w różnych miejscach mojego terenu była żenująca. dla mnie i oferta i sygnał połączenia jest bardzo ok. wiem co będzie i jak będzie. podczas podróży po Polsce było mocno dobrze. odp też na sygnały na temat blokady kiedy się dużo gada i wysyła smsy. miałem taki miesiąc że rozmawiałem ponad 3tys minut i wysłałem 3 tys smsów i nic nie było. poleciłem już kilkunastu znajomym i wiem że są zadowoleni, ja też nigdy dotąd nie żałowałem. pzdr serdecznie obecnych i przyszłych klientów nju

 7. Nie wpadam łatwo w zachwyty ani nie jestem osobą łatwowierną. Dlatego też w lipcu po dokładnym przeczytaniu regulaminu nju w abonamencie nie zmieniłam nr, który od lat miałam w plusie tylko zamówiłam nowy nr, by się wycofać w razie problemów.I tutaj całkowity szok – wszystko działa tak jak w reklamach. Dziś płaciłam 6 rachunek – 30zł z groszami – sprawdziłam ile miałam rozmów – 20godzin (i kilka smsów) – czy to wymaga komentarza?? Nie ma żadnych haczyków czym sama jestem bardzo zdziwiona – od razu mówię nie korzystam z internetu więc na ten temat się nie wypowiadam. Jednak Polacy są dziwni,bo jak mówię znajomym i pokazuje im swoje konto, to twierdzą, że oni mało rozmawiają więc zostają przy starych operatorach – a za jakiś czas słyszę, nie mam jak zadzwonić, bo skończyła mi się karta – ręce opadają. Starych drzew się nie przesadza – ja już mam 44 lata dokonałam zmiany i jestem naprawdę zachwycona tą ofertą- obawiam się jednak, że mogą ją zmienić, ale cóż to tylko 1 miesięczny okres wypowiedzenia.Naprawdę polecam, ale tylko na abonament, bo na kartę już nie jest taka korzystna pomimo, że ostatnio ją zmieniono.

 8. co niektórzy brednie piszą ceny w nju są cenami brutto mało tego jako niezadowolony klient plusa z obsługi przeszedłem do orange jako jeden z pierwszych było fajnie do czasu ale również sobie poradziłem przeszedłem na kartę kupując pakiety do orange i drugi tel w era-tmobile po zapoznaniu się z ofertą nju miałem mięszane uczucia chyba dla tego że jest częścią orange ale zaryzykowałem aktualnie będę płacił już 5 fakturę lub rachunek jak kto woli i jest ok mało tego poleciłem już 3 znajomym nju i nikt nie narazie nie ma do nich zastrzeżeń nadmienię że bardzo dużo rozmawiam ze znajomymi , rodziną i zawsze mam 29 zł do zapłacenia i kilka złotych za s-msy a nie należę do osób najmłodszych bo mam 49 lat więc chyba niezadowoleni są młodsi że w niskiej cenie nie dostają telefonu oby tak dalej , a swoją drogą zastanawiam się jak oni i operatorzy którzy zeszli z cen to robią mało tego połączenia na stacjonarne mam w abonamencie u innych trzeba dopłacać Pozdrawiam nie zdecydowanych wart spróbować może decyzję zostawiam wam

 9. Jestem bardzo zadowolona z tej oferty, od kilku m-cy płacę ok 35 zł., a godzin rozmowy mam naprawdę wiele.Najtańsza oferta na rynku, a i umowa czytelna, którą można zakończyć po m-cu od wypowiedzenia.Oby nic się nie zmieniło, a tak polecam.

 10. Zamóiłęm i od pierwszego dnia problemy z połączeniami.Nie było by w tym nic specjalnego gdyby nie próowano zrobić ze mnie wariata,że to wina mojego telefonu.Kupiłem drugą kartę i jeżdżę jak belmondziak z dwoma telefonami po to żeby móc po prostu dzwonić.Przekładam kartę do drugiego telefonu i problem ten sam.Nie chce mi się po prostu zmarnowany czas.Pełen zasięg w telefonie-informacja dla dzwoniących że jestem poza zasięgiem, łączy co drugą rozmowę,w ogóle ręce opadają.Pozdrawiam „szczęśliwych”posiadaczy njiu. I żegnam szanowną „miłą” obsługę.

 11. niestety ale zawiodłam się na njumobile bo nie wiedząc czemu rachunki podskoczyly mi do 80 zł mimo ze mialo byc 57.i to bez zadnych odsetek.nie rozmawialam z nikim z zagranicy ani przez sextel:)

 12. Teraz nju oderuje dodatkowo kupony sodexo przy zakupie oferty.
  Fajna sprawa.
  Wyczytałem o tym tu:
  [link]

 13. Nie rozumiem tych ludzi płacić od 35-50 zł za pakiety z darmowym internetem , sms i rozmowami.
  To zwykli naciągacze. Od Orange ludzie odchodzą , bo tam najdrożej to se NJU wymyślili.W innych sieciach wystarczy kupić karte jaką się chce i wykupić se pakiet internetu smsów rozmów np. Karta za 25 zł + pakiet sms 5 zł = 20 zł na koncie + smsy za free .

 14. Po 14 latach z plusem zdecydowałem się na rozwód. Szkoda że takiej oferty jak nju mobile nie było wcześniej.Nowy związek trwa już 7 miesięcy(abonament). Same plusy i najważniejsze: to co w reklamie to w rzeczywistości.Duże brawa dla Orange. Tak trzymać.

 15. zastanawiałam się długo jaką sieć wybrać, do tej pory byłam w plusie traciłam 120 zł miesięcznie i to telefon na kartę, nigdy więcej przeszłam do niju mobile pod koniec stycznia i wszystko sprawnie poszło w tydzień czasu miałam numer przeniesiony 😉 teraz mam niski abonament i mogę rozmawiać ile chce. POLECAM !

 16. Są różne opinie o Nju Mobile w internecie, przeczytałem już dziesiątki opini Nju mobile ale postanowiłem, że sam sprawdze i przekonam się o tym. Mam Nju mobile starter zamówiłem przez internet i dotarł mi do domu bez wychodzenia i szukania po sklepach. Wszystko tak jak w ofercie, płacę 25 zł za rozmowy i mam nieograniczone minuty, do tego dokupiłem pakiet internetu i jestem zadowolony. Moja opinia o Nju Mobile jest pozytywna. Polecam każdemu kto chce oszczędzić pieniądze które można przeznaczyć na coś innego.

 17. Wszystko pięknie i bez zarzutu tylko zauważyłam ,że do naszych ‚wygadanych stawek’ przy każdym rachunku doliczany jest podatek vat 23% i zawsze płacę więcej o parę złoty niż wynika z bilingu rozmów.Na początku myślałam,że coś jest nie tak dopóki nie przyjrzałam się uważnie fakturze.Płacimy ‚to co wykorzystamy’ + 23% od naszej kwoty rachunku :))
  Tak jakby ktoś nie wiedział :)) bo ja się zastanawiałam czemu wygadałam za np.15 zł a na rachunku do zapłaty 19.

  • Nieprawda. Wszystko jest brutto (z VAT) – na stronie i na fakturze. To jedna z rzeczy, którą u nich cenię – brak ściem netto-brutto.

 18. Super firma. Opinie Nju mobile widze ze tez sa pozytywne, place tanczy abonament niz w poprzedniej sieci i jestem zadowolona. Coz wiecej chciec.

 19. Nju to oferta dla ludzi którzy cenią swoje pieniążki. Ja miałem dylemat dotyczący wydatków na telefon córki. Korzysta głównie z sms-ów i od czasu do czasu realizuje połączenia głosowe. Jak kilka osób wspominało ja również podszedłem z rezerwą do tej oferty. Na początku wczytałem się bardzo wnikliwie w regulamin i zaryzykowałem. Zamówiłem nju na abonament, zaznaczając córce, że sms może wysyłać bez limitów, a z rozmowami nie szaleć. Aktualnie rachunek co miesiąc wynosi od 13,-zł do 23,-zł- dla mnie rewelacja. Wcześniej na kartę w t-mobile było około 30- 35,- zł miesięcznie i jęczenie, że już puste konto. Teraz zamówiłem ofertę dla teściów (są już 3 miesiące i płacą po 9,-zł) oraz mojej mamie. Z utęsknieniem czekam na chwilę kiedy pożegnam się z abonamentem w t-mobile i będę mógł zmienić operatora. Nawet jeżeli kupię tel. za gotówkę to oszczędzę sporo gotówki. Dodatkowo okres wypowiedzenia umowy to 30 dni więc do zaakceptowania. Wszystkie dotychczasowe warunki nju są dotrzymywane. Raz wszedłem na konto aby zobaczyć ile córa wysyła sms-ów i faktycznie w innej ofercie bym pewnie zbankrutował. Córka była również za granica i aktywowałem roaming, rozmawialiśmy kilkukrotnie, a rachunek wcale nie różnił się jakoś drastycznie od tych co płacę co miesiąc. Oczywiście nie były to długie rozmowy ale wymiana kilku zdań.
  Wg. mnie oferta godna polecenia.

 20. Rozmowy i smsy tak. Internet to poracha mam nju na karte wykupiony pakiet za 7 pln i net działa mi wolnej niż slimak po środkach uspokajających. dla osob które chca szybki dostęp do neta nju bedzie tylko pasmem frustracji. dlatego tez szukam dalej sieci która ma net w ofercie bo orange nie ma

 21. Rewelacja. Jest tanio i bez trików. Operator nie wyciąga od użytkowników złotówek za każdą pierdołę. Wszystko jest prosto i uczciwie. Bardzo funkcjonalna i ładna strona. Nie podoba mi się tylko ten ich ziemniak w reklamach ale to szczegół.
  To najlepsza sieć w jakiej do tej pory byłem od początku istnienia sieci komórkowych w Polsce. Polecam bez zastrzeżeń.

 22. Polecam Nju mobile. Płacę ok. 40 zł i mam nielimitowane rozmowy wszędzie i internet, według mnie oferta jest godna polecenia. Jedyny mankament to problem dla firm, niestety nju współpracuje tylko z osobami fizycznymi (nie ma możliwości współpracy z firmami). A duży plus to często zdarzają się promocje, np. ostatnio przy zamówieniu dowiedziałem się że można otrzymać voucher 50 zł do DaGrasso Pizza lub 100 zł na Wizzair.

 23. Kończy się działalność mojego wirtualnego operatora, mBank mobile i muszę zdecydować, dokąd się przenieść z numerem. Za nju przemawia niska taryfa, wieczne konto i łatwość doładowań – w tym SMS-em z konta w mBanku, bez korzystania z netu, czy kuponów zasilających. Minusy: roaming tylko w niektórych sieciach zagranicznych i konieczność wprowadzania kodu przy każdym połączeniu. W przypadku Virgin, o porównywalnej taryfie i prostym roamingu, istotnym minusem jest dla mnie niemożliwość doładowania kredytu z konta bankowego przy pomocy zwykłego SMS-a – mBank nie obsługuje tego operatora. Trudny wybór, ale chyba padnie na nju.

 24. Polecam Nju mobile. Zamówiłem teraz starter i otrzymałem gratis bon 50 zł do empiku a wcześniej Power bank. Obsługa na +, wszystko online załatwiłem. Ceny takie jak obiecywali, nielimitowane rozmowy. Czego chcieć więcej za taką cene. :)

Napisz opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Twoja ocena