Moneymilioner opinie i oceny klientów – Czy warto?

Obecnie wiele osób spędza dużo czasu w Internecie. Wykorzystujemy go między innymi w celu wyszukiwania informacji, kontaktów z przyjaciółmi czy dokonywania zakupów. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że korzystając z sieci, można także zarabiać pieniądze. Istnieje wiele sposób na to, żeby zacząć czerpać korzyści finansowe dzięki Internetowi. Moim zdaniem jednym z najlepszych jest serwis MoneyMilioner.pl. Obecnie serwis od 1 września 2014 zmienia nazwę na Qassa, jednak wszystko inne pozostaje bez zmian. 

Firma istnieje na polskim rynku od 2009 roku. Przez ten czas wypłaciła już pieniądze wielu osobom, a łączna kwota ich zarobków do kilka milionów złotych. Sama dowiedziałam się o tej ofercie dopiero rok temu, kiedy polecił mi ją mój przyjaciel. Przyznam, że początkowo byłam nieufnie nastawiona do takich serwisów. Jednak zachęcona przez zaufaną osobę, zdecydowałam się wypróbować tę propozycję. Rejestracja w serwisie MoneyMilioner.pl jest szybka i łatwa (Zarejestrowałam się z tego linku i dostałam kilka złotych na start). Po jej dokonaniu rozpoczęłam gromadzenie pereł, które później wymienić można na gotówkę. W jaki sposób można zdobywać wspomniane perły? Przede wszystkim poprzez czytanie wiadomości elektronicznych, wypełnianie ankiet, dokonywanie zakupów w sieci oraz korzystanie z gier. Często kupuję różne rzeczy w sklepach internetowych, a w wolnych chwilach chętnie gram, dlatego szybko zaczęłam gromadzić perły. Jednocześnie udało mi się zachęcić do korzystania z serwisu kilka osób, za co otrzymuje się dodatkowe punkty. Minimalną do wypłacenia kwotę, czyli 50 złotych, udało mi się uzbierać w ciągu kilkunastu dni. Aktualnie MoneyMilioner.pl jest dla mnie sposobem na zdobywanie dodatkowych dochodów.

moneymilioner

Główne zalety tego serwisu to:

  • łatwe do zrozumienia zasady
  • duża ilość sposobów na zdobywanie pereł, wymienianych później na gotówkę
  • korzystny program partnerski, pozwalający na czerpanie zysków dzięki aktywności osób, którym poleciło się serwis

Wady MoneyMilioner.pl:

  • uczestnikami programu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie
  • osobom nie dokonującym zakupów w sieci trudniej jest gromadzić punkt.

Zarejestruj się w Moneymilioner:

zarejestruj sie w moneymilioner

 

 

Screenshot (wypłata MoneyMilioner):

Moneymilioner wypłata

Moneymilioner wypłata

Uważam, że MoneyMilioner.pl to serwis, który można polecić każdemu, kto spędza dużo czasu w sieci. To łatwy sposób na zapewnienie sobie dodatkowych dochodów finansowych.

Nadesłane opinie oraz video – opinie o Moneymilioner:

Opinie uzytkowników znalezione w sieci:

Z serwisu MoneyMilioner korzysta bardzo duża ilość osób. W Internie można znaleźć takie opinie na jego temat: „Zarejestrowałem się trzy miesiące temu i jak na razie jestem zadowolony. Punkty gromadzi się tutaj dosyć szybko i bez większego wysiłku. Szczególnie polecam tym osobom, które tak jak ja korzystają czasem z zakupów internetowych. Mogę pokazać dowód ostatniej wypłaty”. Kolejna opinia: „Trzeba pamiętać o tym, że MoneyMilioner to nie jest serwis, z którego można czerpać takie zyski, żeby dało się utrzymać. Jest to jednak fajny sposób na zdobycie pieniędzy na pokrycie drobnych wydatków. Wystarczy piętnaście minut dziennie. Z wypłatą pieniędzy nigdy nie miałem problemów i nie słyszałem, żeby inni na nie narzekali. W sieci znajdziecie na to sporo dowodów, ale jak nie wierzycie, to mogę przesłać swoje”.

Korzystasz z serwisu Qassa? Napisz swoją opinie o Qassa w komentarzu poniżej i dyskutuj z innymi użytkownikami o tej firmie.