W dzisiejszych czasach ciężko jest funkcjonować bez posiadania własnego konta bankowego. Obecnie działa wiele banków, a każdy z nich stara się przekonać klientów, że jego oferta jest najlepsza. W rzeczywistości wiele osób jest niezadowolonych z usług banku, z którego korzysta. Coraz bardziej popularny staje się Meritum Bank – czy warto korzystać z ich usług?

Z informacji dostępnych w internecie, Bank działał poprzednio pod inną nazwą. Istnieje już w Polsce od 1990 roku. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw. Bank przygotował także ciekawe propozycje kredytowe oraz ubezpieczenia, a także niezwykle atrakcyjne oferty konta osobistego i lokaty.

meritum bank opinie

Oficjalna strona: www.meritumbank.pl

Meritum bank Opinie i oceny. Moje doświadczenia z bankiem:

Z usług Meritum Banku korzystam od pół roku. Wcześniej posiadałam rachunki w kilku różnych bankach, ponieważ po krótkim czasie dostrzegałam wady każdego z nich . Najczęściej były to wysokie prowizje za przelewy, mała ilość bezpłatnych bankomatów czy opłaty za prowadzenie rachunku. Nie byłam zadowolona także z przygotowanej dla mnie oferty kredytowej, a ze względu na planowany remont mieszkania, bardzo zależało mi na korzystnej pożyczce. Meritum Bank poleciła mi przyjaciółka, która od lat pracuje w bankowości, dzięki czemu doskonale zna tę branżę. Zapewniła, że jego klienci są bardzo zadowoleni ze swojego wyboru. Zdecydowałam się skorzystać z jej rady. Po szybkim założeniu konta zaproponowano mi kredyt na bardzo dobrych warunkach, który zdążyłam już spłacić bez żadnych problemów. Wszelkie trudności związane z korzystaniem z konta bankowego odeszły do historii. A konto oszczędnościowe jest wysoko oprocentowane i zarabia dla mnie. Jestem naprawdę szczęśliwa, że wreszcie znalazłam idealny dla mnie bank.

Najważniejsze zalety Meritum Banku to:

  • brak opłat za złożenie oraz prowadzenie rachunku
  • darmowe krajowe przelewy internetowe
  • bezpłatne wydanie kary debetowej
  • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie kraju
  • niskooprocentowane kredyty z formalnościami ograniczonymi do minimum
  • dobre lokaty oszczędnościowe
  • korzystna oferta ubezpieczeniowa

Wad Meritum Banku jest niewiele. Są to:

  • płatne bankomaty za granicą
  • brak wpłatomatów

Meritum Bank prowadził Meritum Planer – narzędzie, które pomaga kontrolować i analizować wydatki a także je zoptymalizować. Narzędzie tworzy wykresy, a także pozwala określić budżety miesięczne do danych kategorii (np. odzież – 200 zł).

Jak założyć konto w Meritum Banku w 15 minut:

Meritum Bank to najlepsza oferta zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla zwykłych klientów. Polecam jego wybór wszystkim tym, którzy poważnie traktują swoje pieniądze i czas.

Meritum bank Opinie

„Polecam ten bank każdej osobie, która nie chce płacić za prowadzenie konta, przelewy a także posiadać wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym”

„Zamiast zakładać lokate długoterminową i zamrozić pieniądze na rok, przelałam pieniądze na konto oszczędniościowe (3% oprocentowanie w skali roku) z kapitalizacją miesięczną. Pieniądze zarabiają, a ja mam je dostępne w każdej chwili”