Mbank powstał w 2000 roku i jest trzecim pod względem popularności bankiem det. w Polsce (źródło – wiki). mBank posiada tzw. stacjonarne kioski zwane mKioskami w wielu polskich miastach.

mBank to jeden z pierwszych banków internetowych. Oferuje użytkownikom dostęp do darmowego konta, zarówno w wersji indywidualnej, jak też firmowej.  Wszystkie operacje wykonywane są przy pomocy Internetu, co na pewno zwiększa wygodę korzystania z niego. mBank oferuje także możliwość inwestowania w Fundusze, bezpośrednio z poziomu własnego konta. Oszczędni mogą skorzystać z propozycji mSaver, która automatycznie gromadzi na oddzielnym rachunku określone kwoty po każdej wykonanej operacji. Samodzielnie możemy ustawić to, jaki procent od kwoty transakcji ma trafić na konto oszczędnościowe. Bez problemu można także założyć lokatę, przygotowaną specjalnie dla użytkowników mBanku.

mbank opinie

mBank opinie klientów:

„W mBanku jestem od 15 roku życia iziKonto to konto młodzieżowe bez żadnych opłat. Wszystko za 0 zł. W wieku 18 lat zmieniłem na eKonto i jestem zadowolony. Polecam każdemu ten bank.”

„Mam pieniądze na lokacie w mBanku oraz eKonto. Bardzo miła obsługa, możliwość chatu online z konsultantem, co pozwala uzyskać bardzo szybką odpowiedź, brak opłat (jedyna opłata to za karte debetową dodatkową). Według mnie najlepszy bank w PL”

Jeżeli jesteś klientem mBanku, napisz swoją opinie poniżej w komentarzu i rozpocznij dyskusje i mBanku.