Kasomat to bardzo dobra propozycja dla osób, które poszukują szybkich kredytów gotówkowych. Warto przyjrzeć się bliżej tej ofercie, ponieważ można wówczas dostrzec, że różni się ona od innych.

Kasomat jest to propozycja firmy Surat, która działa na rynku od 2012 roku i posiada siedzibę w Poznaniu. Istnieje możliwość pożyczenia od 100 do 1000 złotych, jednak w przypadku osób, które korzystają z oferty po raz pierwszy, najwyższa możliwa kwota to 250 złotych. Maksymalny termin spłaty to 30 dni. Pieniądze przyznawane są osobom pomiędzy 20 a 65 rokiem życia, które przejdą pomyślnie proces weryfikacji. Oferta dostępna jest także dla tych, którzy spłacają inne kredyty, pod warunkiem, że robią to terminowo i nie znalazły się w Krajowym Rejestrze Długów. Wniosek o przyznanie kredytu składa się za pośrednictwem strony internetowej, na której należy podać wszystkie wymagane dane. Pieniądze wypłacane są od poniedziałku do piątku między 8 a 20, jednak wniosek o pożyczkę można złożyć w każdej chwili. W trakcie godzin pracy biura, pieniądze otrzymać można nawet w ciągu 30 minut po akceptacji wniosku. Od umowy można odstąpić w ciągu 14 dni bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wszelkie dodatkowe informacje znaleźć można na stronie internetowej, a także uzyskać, kontaktując się z firmą telefonicznie.

kasomat opinie

Kasomat to oferta, którą można uznać za dobrą z kilku przyczyn:

  • koszty pożyczki są niskie
  • formalności ograniczone zostały do minimum
  • otrzymanie pieniędzy jest dość proste
  • umowa została sformułowana w prosty sposób, dlatego nikt nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem jej

Podobnie jak każda oferta, Kasomat ma także pewne wady. Są to:

  • brak możliwości otrzymania pieniędzy przez osoby, które mają trudności ze spłatą dotychczasowych kredytów
  • ograniczenia wiekowe, z powodu których pieniędzy nie dostaną osoby bardzo młode lub starsze

Kasomat to sprawdzona propozycja, dlatego zasługuje na zaufanie. Warto polecić ją tym ludziom, którzy puszkują pewnej pożyczki, pozbawionej ukrytych kosztów.

Napisz swoją opinie o Kasomat w komentarzu poniżej i dyskutuj z innymi użytkownikami.