Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach każdy dorosły człowiek potrzebuje własnego konta bankowego. Jego posiadanie znacznie ułatwia funkcjonowanie. Jednak z drugiej strony, wybór niewłaściwego banku może spowodować niemałe problemy. Z tego względu tak ważne jest to, żeby podjąć dobrze przemyślaną decyzję. Według mnie najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty Idea Banku.

Jest to bank, który został założony w 1991 roku. Jego siedziba znajduje się w Warszawie, ale oddziały odnaleźć można we wszystkich we wszystkich częściach naszego kraju. Oferta banku dostosowana jest przede wszystkim do małych oraz średnich przedsiębiorstw, a także dla klientów indywidualnych.

idea bank

Z usług Idea Banku korzystam już od dwóch lat. Trzy lata temu rozpoczęłam własną działalność. Jak wiadomo, w takiej sytuacji znalezienie dobrego banku jest szczególnie ważne. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, zapoznałam się z wieloma ofertami. Jednak spora ilość banków wymagała opłaty za otworzenie i prowadzenie rachunku oraz za przelewy internetowe, co bardzo mi się nie podobało. Przeczytałam także złe opinie na temat niektórych banków, co wzbudziło moje obawy. Na szczęście zobaczyła wtedy reklamę Idea Banku i postanowiłam zapoznać się bliżej z jego ofertą. Po przeczytaniu oraz przeanalizowaniu regulaminu uznałam, że jest to właśnie to, czego potrzebowałam. Założyłam konto, z którego jestem bardzo zadowolona. Nie napotkałam na problemy, na jakie narzekają klienci innych banków.

Idea Bank ma wiele zalet. Najważniejsze z nich to:

  • brak opłat za założenie oraz prowadzenie rachunku
  • bezpłatne przelewy internetowe
  • darmowy debet na koncie
  • możliwość otrzymania pożyczki na bardzo dobrych warunkach
  • fachowa obsługa

Uważam, że Idea Bank ma nie wiele wad. Można wśród nich wymienić:

  • brak ofert dla dużych przedsiębiorstw
  • czasami bank przysyła wiele ofert, chociaż klient zaznaczył, że nie jest zainteresowany podobnymi propozycjami

Uważam, że Idea Bank jest warty zaufania. Poleciłabym jego wybór każdemu, kto poszukuje dobrego banku, który został już sprawdzony przez wielu klientów i zyskał ich uznanie.