Kupno domu czy mieszkania to bardzo ważny krok. Warto skorzystać z usług firm, które pomogą dokonać najlepszego wyboru. Coraz popularniejsza na rynku jest firma Home Broker.

Home Broker to firma, która pomaga w kupnie mieszkaniu, sprzedaży nieruchomości a także w inwestycji w rynek wtórny oraz pierwotny. W serwisie znajduje się kilkanaście tysięcy ofert nieruchomości a agenci Home Broker dbają o klienta od A-Z (poprzez zakup lub sprzedaż, formalności prawne, kredyt itp.). Home Broker posiada również w kilkudziesięciu miastach swoje oddziały.

home broker opinie

Strona oficjalna: http://homebroker.pl

Home Broker opinie – Moja opinia o firmie:

Poznałem tę firmę kilka miesięcy temu, kiedy postanowiłem zakupić własne mieszkanie. Niestety, samodzielnie znalezione oferty nie przypadły mi do gustu. Wtedy przyjaciel polecił mi Home Broker, za pośrednictwem której sprzedał niedawno mieszkanie. Tego samego dnia skontaktowałem się z firmą. Przedstawiono mi dużą ilość ciekawych propozycji, zgodnych z moimi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. Dzięki temu znalazłem wspaniałe mieszkanie, w którym teraz mieszkam. Czuję się w nim bardzo dobrze i nawet przez chwilę nie żałowałem jego zakupu. Nie musiałem płacić wysokich kwot za pośrednictwo, jak to bywa w przypadku innych firm.

Według mnie Home Broker wyróżnia przede wszystkim:

  • obszerna oferta mieszkań i domów w różnych częściach kraju
  • fachowa obsługa, udzielająca wielu przydatnych rad
  • pomoc w przypadku chęci wzięcia kredytu
  • atrakcyjna oferta cenowa
  • duża ilość oddziałów na terenie kraju

Wady oferty Home Broker:

  • niektóre propozycje szybko stają się nieaktualne, szczególnie te najbardziej atrakcyjne

Podsumowując mogę stwierdzić, że Home Broker to idealna firma dla wszystkich, którzy pragną sprzedać bądź kupić dom czy mieszkanie, a także dla osób, które poszukują mieszkania do wynajęcia.

Home Broker opinie innych użytkowników:

„Polecam firme Home Broker, znalazła dla mnie mieszkanie w korzystnej cenie w centrum miasta. Jestem w 100% zadowolona. Polecam!”

Napisz swoją opinie o firmie Home Broker w komentarzach poniżej i dyskutuj z innymi użytkownikami.