Getin bank opinie i oceny klientów banku

Obecnie na rynku działa duża ilość banków. Wiadomo jednak, że nie każdy z nich jest tak samo godny polecenia. Przez długi czas nie potrafiłem znaleźć odpowiedniego dla siebie banku. Teraz jednak od prawie roku jestem szczęśliwym klientem Getin Banku.

W poszczególnych bankach przeszkadzają mi różne kwestie. Niektóre z nich ustalają dość duże opłaty za założenie i prowadzanie konta, kolejne posiadają niewiele bezpłatnych bankomatów, a jeszcze inne nie mają zbyt dobrej oferty kredytowej dla swoich klientów. Pewnego dnia opowiedziałem o swoich zastrzeżeniach mojemu koledze z pracy. To właśnie on doradził mi, abym zapoznał się z ofertę Getin Bank, z którego sam od dawna korzysta. Początkowo obawiałem się, że jego znakomita opinia okaże się przesadzona. Jednak kiedy wszedłem na stronę banku i zapoznałem się z regulaminem moje wątpliwości zniknęły. Podjąłem decyzję i jeszcze tego samego dnia założyłem konto w Getin Bank. Nie rozczarowałem się. Nie tracę już pieniędzy ze względu na wysoki koszt prowadzenia rachunku czy brak bezpłatnych bankomatów. Trzy miesiące temu zrealizowałem także plan wzięcia kredytu, korzystając z atrakcyjnej propozycji, przedstawionej mi przez mój nowy bank. Dzięki temu mogę w końcu zrealizować swoje plany budowlane, z których musiałem wcześniej rezygnować, ze względu na niewystarczający budżet. Wysokość rat została dobrze dostosowana do moich możliwości, dlatego spłata kredytu nie jest dla mnie problemem.

getin bank opinie

strona Getin banku

Getin Bank poleciłbym przede wszystkim ze względu na:

  • niskie koszty lub nawet darmowe prowadzenie konta
  • dużą ilość darmowych bankomatów
  • atrakcyjną ofertę kredytową
  • dużą ilość ciekawych lokat oszczędnościowych
  • fachową i miłą obsługę

Czy istnieją wady Getin Banku ? Ja znajduję tylko dwie:

  • czasem dochodzi do zawieszenia systemu, co trochę utrudnia wykonanie operacji
  • niektóre atrakcyjne oferty szybko znikają

Getin Bank Opinie o banku:

„Jako klient Getin Bank mogę zapewnić, że jest to jeden z najlepszych banków, działających na terenie naszego kraju. Warto go wybrać, jeżeli pragnie się powierzyć pieniądze w dobre ręce i pomnażać swoje oszczędności.”

„Jestem w banku klientem kilka lat, nie zawiodłem się. Polecam każdemu kto się zastanawia!”

Masz konto w Getin Banku? Napisz opinie i oceń bank w komentarzu poniżej!