W dzisiejszych czasach wielu ludzi zmaga się z problemami finansowymi. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ponieważ od jakiegoś czasu jestem jedną z osób, które nie mogą znaleźć stałej pracy. Otrzymuję dość dużo zleceń, jednak zdarza się, że opłata za ich wykonanie dociera do mnie ze sporym opóźnieniem. Z tego powodu kilka miesięcy temu byłam zmuszona do skorzystania z szybkiej pożyczki. Po dokładnym przeanalizowaniu poszczególnych ofert, wybrałam Filarum.

Tym, którzy jeszcze nie słyszeli o Filarum wyjaśnię, że jest to propozycja firmy Rapid Finance Polska, która istnieje na rynku od 2012 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie. Oferta kredytowa skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują szybkiej, niezbyt wysokiej pożyczki na krótki okres czasu.

filarum strona główna

Dlaczego zdecydowałam się skorzystać właśnie z tej, a nie innej oferty? Przeczytałam wiele opinii na temat poszczególnych firm. Wiele z nich nie wzbudziło mojego zaufania, ze względu na niejasne zapisy w umowie. Na szczęście na jednej ze stron znalazłam bardzo dobre opinie na temat pożyczek w Filarum. Wszyscy, którzy z niej skorzystali, byli naprawdę zadowoleni ze swojej decyzji. Postanowiłam zatem wziąć pożyczkę właśnie w Filarum. Jeszcze tego samego dnia otrzymałam pieniądze, które pozwoliły mi zapomnieć o moich problemach finansowych. Wkrótce uzyskała zaległe opłaty z swoją pracę, dzięki czemu spłaciłam kredyt. Wszystko odbyło się bez żadnych problemów.

Najważniejsze zalety pożyczek Filarum to:

  • zrozumiała umowa, w której nie ma żadnych ukrytych kosztów
  • formalności ograniczone są do minimum
  • pieniądze można otrzymać jeszcze tego samego dnia, w którym złożyło się wniosek o pożyczkę

Jak każda oferta, Filarum ma także pewne wady:

  • niska maksymalna kwota pożyczki
  • krótki czas spłaty
  • pożyczki nie otrzymają osoby zadłużone ora ci, którzy nie mają żadnych dochodów

Moim zdaniem Filarum to jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku. Poleciłabym skorzystanie z niej każdemu, kto pragnie uzyskać szybką pomoc finansową i zachować pełen spokój.