Expander to pierwszy w naszym kraju niezależny doradca finansowy. Jest to bardzo interesująca propozycja dla wszystkich osób, które pragną dobrze wykorzystywać i pomnażać posiadane przez siebie pieniądze.

Expander został założony w 2000 roku jako portal internetowy. Jego pierwszym właścicielem była społka Fin Fin SA. Początkowo celem działalności było pośrednictwo w sprzedaży produktów finansowych, jednak w 2001 roku wprowadzono zmianę i Expander otrzymał status niezależnego doradcy finansowego. Aktualnie w Polsce dostępne są 64 oddziały oraz doradcy mobilni Expander Private. Oferują one pośrednictwo w uzyskiwaniu kredytów, inwestycjach oraz przy zakupie produktów ubezpieczeniowych. Dotychczasowi klienci wyrazili wiele pozytywnych opinii na temat działalności firmy Expander. Wszyscy doradcy posiadają wysokie kwalifikacje, dlatego ich pomoc oceniana jest bardzo dobrze. Specjaliści przygotowują autentyczną ocenę możliwości finansowych danego klienta i przedstawiają mu korzystne dla niego oferty, informując o wszelkich potrzebnych dokumentach. W ten sposób Expander pozwala na zaoszczędzenie czasu, jaki trzeba byłoby spędzić na samodzielnym wykonaniu takich działań. Wiele dobrych opinii można przeczytać także na temat atrakcyjnej oferty cenowej. Klienci przyznają, że skorzystanie z profesjonalnych usług doradców Expandera okazało się korzystniejszym rozwiązaniem, niż wybór samodzielnie znalezionych ofert.

 

Najważniejsze zalety firmy Expander to:

  • fachowa obsługa i życzliwe podejście do każdego klienta
  • ułatwienie wypełnienia wszystkich niezbędnych formalności
  • bardo duży wybór korzystnych ofert
  • pozytywne opinie klientów

Expander ma niewiele wad. Można za nie uznać:

  • pojawiające się niekiedy opóźnienia w udzieleniu odpowiedzi na pytania klientów

Expander to doradztwo fachowe na najwyższym poziomie, dlatego warto byłoby polecić tę firmę każdemu człowiekowi, który pragnie jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze. Piszcie swoje opinie i doświadczenia o firmie w formularzu poniżej.