Uwaga. Ermail ma trudności z osiągnięciem progu wypłat. 

Polecamy ZARABIANIE w dwóch serwisach poniżej (sprawdzone, wypłacają):

Zarabiaj w MYIYO – Opinie i opis oraz rejestracja

Zarabiaj w Clixsense – Opinie i opis oraz rejestracja

Kliknij powyżej i zarejestruj się w obu serwisach i zarabiaj 50-200 zł / miesięcznie. 


O ermail:

Ostatnio bardzo głośno zrobiło się o portalu Ermail.com prowadzonego przez Czeską spółkę zarejestrowaną w Ostrawie. My sprawdziliśmy czy rzeczywiście warto poświęcić swój  czas i dorobić sobie trochę pieniędzy. Główną ideą portalu jest: „Zarabianie pieniędzy na tym, co robiło się do tej pory za darmo” – czyli na czytaniu reklam, wypełnianiu ankiet oraz szeroko pojętej reklamie.

Chętnych nie brakuje, ostatnio coraz częściej widać linki promujące stronę Ermail.com – czy to na Facebook’u, przez maile, komunikatory internetowe itp. Ale czy rzeczywiście firma wypłaca pieniędze, czy da się kiedyś dojść do progu wypłaty?

Zarejestrowałem się 21 lipca 2013 roku. Już na start otrzymałem 20 zł. Następnie po zalogowaniu miałem dostępnych ok. 10 maili, każdy średnio po 0,10 zł oraz 2 ankiety (jedna po 3 zł, druga po 4 zł). Z dnia na dzień przybywały nowe maile oraz ankiety. Dzisiaj mija kilka tygodni od rejestracji. Pieniądze przybywają dość wolno, stawki są w miare ok, natomiast jest wysoki próg wypłaty – 200 zł. W porównaniu do polskiego odpowiednika MoneyMilioner.pl, który płaci dużo więcej za oglądanie reklam i wypełnianie zadań jak np. oglądanie filmików, wypełnianie reklam, granie w gry. Dodatkowo jest dużo niższy próg wypłaty bo tylko 50 zł (zebrałem w 2 tygodnie) i pieniądze możemy również zamienić za bon do zakupów online w popularnych polskich sklepach internetowych, przekazywać na akcje charytatywne itp. MoneyMilioner wypłacił już ponad 50 000 000 zł w ciągu swojej działaności od 2009 roku!

Jak im się to opłaca?

Firmy płacą duże pieniądze za reklamę na portalu Ermail.com a portal wypłaca tylko część zysków. Firma jest zarejestrowanie, legalnie działającą spółką na terytorium Czech.

Reklama w portalu zaczyna się od 1.800 zł

ermail

Czy warto poświęcać czas i wybrać ermail’a ?

Porównując portal Ermail do innych serwisów tego typu na pewno sprawia wrażenie wypłacalnego, użytkownik dostaje aż 20 zł na start i jest dość sporo ofert. Kontakt z supportem również jest sprawny, jedynym mankamentem jest dość wysoki próg wypłaty (aż 200 zł). Serwis raczej może dostarczyć mały ale stabilny zarobek każdego miesiąca. Dodatkowo po przekroczeniu progu 100 zł pojawia się coraz mniej ofert i coraz wolniej zarabia się pieniądze.

Myślę, że jeżeli ktoś ma sporo wolnego czasu to warto się zarejestrować. Nie mówię, że da się zarobić 200 zł w przeciągu tygodnia bądź dwóch, natomiast w przeciągu kilku miesięcy można dorobić sobie na „drobne wydatki” bądź podreperować swoj budżet.

Czy warto się zarejestrować?

Myślę, jednak, że są lepsze sposory na zarobek i pewniejsze. Szybciej pieniądze można zarobić np. w Polskim odpowiedniku Ermaila czyli Moneymilioner, który płaci dużo więcej za oglądanie reklam i wypełnianie zadań jak np. wypełnianie ankiet. Dodatkowo potrzeba tylko 50 zł, które udało mi się zebrać po 3 tygodniach i zamienić na bon. Dodatkowo jezeli np. zarejestrowałem się w grze online bądź zrobiłem zakupy w sklepie interntowym dostałem dodatkowe punkty.

Wystarczy raz dziennie zalogować się (np. wieczorem), kliknąć w kilka reklam, zagrać w gry (w które też zarabiamy) lub przy okazji zakupów robić je przez stronę MoneyMilioner a 50 zł uzbieramy w przeciągu 2-3 tygodni!

Screenshot z wypłaty z serwisu MoneyMilioner:

dowód wypłaty

 

Dodawajcie swoje opinie poniżej w komentarzach.