BGŻ Optima opinie i oceny klientów

Znalezienie dobrego banku nie jest proste. Sama przekonałam się o tym, kiedy przez długi czas ciągle zmieniałem konto na nowe, ze względu na rozczarowanie poprzednim bankiem. Tak było dopóki nie zwróciłam uwagi na BGŻ Optima.

Historia banku BGŻ sięga 1919. Jego klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i liczne przedsiębiorstwa. Na ofertę banku trafiłam, kiedy przeglądałam strony internetowe w poszukiwaniu oferty atrakcyjniejszej od tej, z jakiej wówczas korzystałam. Moją uwagę przyciągnęły przede wszystkim korzystne lokaty oszczędnościowe. Dotychczas to właśnie one były dla mniej jednym z największych problemów. Pragnęłam, aby wpłacane przeze mnie pieniądze mogły być w przyszłości wypłacone z odpowiednim zyskiem. Po zapoznaniu się z regulaminem banku bez wahania założyłam w nim konto i przełam swoje oszczędności na nowo założoną lokatę. Jestem szczęśliwa, ponieważ mam świadomość tego, że wysokość posiadanych przeze mnie środków ciągle wzrasta. Cieszę się także z innych korzyści, które zyskałam, zostając klientką BGŻ Optima, a przede wszystkim z dostępu do dużej ilości funduszy inwestycyjnych. Każdy z nich został dokładnie opisany, dzięki czemu wiem, jak wiele mogę zyskać oraz na jakie ryzyko decyduję się, korzystając z tego właśnie funduszu.

Bank ten poleciłabym każdemu ze względu na:

  • brak opłat za założenie oraz prowadzenie konta oszczędnościowego
  • atrakcyjne lokaty
  • duży wybór funduszy inwestycyjnych
  • łatwe otwarcie rachunku- wniosek wypełnić można przez Internet

BGŻ Optima posiada niewiele wad. Można do nich zaliczyć:

  • ograniczoną możliwość szybkiej wypłaty środków
  • niewielkie błędy w systemie internetowym

BGŻ Optima Opinie:

„BGŻ Optima to oferta, którą poleciłabym wszystkim ludziom, pragnącym pomnażać swoje oszczędności w prosty i pewny sposób.”

„Oceniam BGŻ Optima na 5 i pół w skali 1-6. Lepszej oferty na rynku polskim nie znalazłam.”

Jeżeli jesteś klientem napisz swoją opinie o BGŻ Optima w komentarzu poniżej.