Bank pocztowy jest serwisem internetowym, za pośrednictwem którego klienci tego banku mogą korzystać ze wszystkich możliwości, jakie im on oferuje. Pozostałe osoby mogą natomiast znaleźć tutaj odpowiedź na każde pytanie, które związane jest z Bankiem Pocztowym.

Jedną z najważniejszych możliwości, jakie daje ten serwis, jest otworzenie własnego rachunku w Banku Pocztowym. Klient ma także zapewnioną możliwość wykonywania przelewów na inne konta. W rezultacie nie trzeba udawać się do banku, aby dokonać takiej płatności. Kolejna istotna kwestia to kredyty. Korzystając z serwisu można zapoznać się z regulaminem udzielania pożyczek oraz złożyć odpowiedni wniosek. Na uwagę zasługuje również możliwość wykupienia polisy oraz skorzystania z dostępnych w banku lokat oszczędnościowych i inwestycji. Serwis pozwala też na złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej.

Dostępnych jest tutaj także wiele przydatnych informacji, na przykład o aktualnych konkursach i promocjach. Można również sprawdzić obecne kursy walut oraz poznać adresy oddziałów Banku Pocztowego i bankomatów w swojej okolicy.

Napisz swoją opinie o Banku Pocztowym w komentarzu poniżej.