W życiu mogą zdarzyć się różne nieprzewidziane sytuacje. Nie ma pewnych sposobów na to, aby im zapobiec, jednak można zabezpieczyć się na wypadek, gdyby wydarzyło się coś złego. Warto zatem skorzystać z oferty dobrego ubezpieczyciela. Moim zdaniem najlepszy wybór to Aviva.

Aviva opinie i oceny o firmie ubezpieczeniowej

 

aviva stronaaviva.pl

Moja historia:

Z usług tej firmy korzystam już od dwóch lat. Wcześniej nie przykładałam zbyt wielkiej wagi to tematu ubezpieczeń. Niestety, nadszedł moment, kiedy doświadczyłam konsekwencji swojego nieodpowiedzialnego zachowania. W moim domu wybuchł pożar. Co prawda został on szybko ugaszony, jednak koszt remontu okazał się dość duży. Na zapłacenie takiej kwoty musiałam wziąć kredyt. Wtedy też zdecydowałam, że od tej pory będę pamiętać o dobrym ubezpieczeniu. Avivę polecili mi przyjaciele, którzy korzystali z niej od długiego czasu. Skontaktowałam się z przedstawicielem firmy, w celu poznania szczegółów oferty. Byłam bardzo zadowolona z uzyskanych informacji. Przekonałam się, że w przypadku firmy Aviva wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Zdecydowałam się na wykupienie ubezpieczenia na dom, lecz także ubezpieczenia na życie. Oczywiście, jako kierowca, korzystam również z OC i AC. Kilka miesięcy temu miałem drobną stłuczkę, po której przekonałam się, że wykupienie tych ubezpieczeń właśnie w Avivie było jedną z najlepszych decyzji, jakie kiedykolwiek podjęłam. Bez trudu załatwiłam wszystkie formalności i nie musiałam ponosić nieprzewidzianych kosztów.

Najważniejsze zalety firmy Aviva to:

  • obszerna oferta ubezpieczeniowa, dostosowana do potrzeb różnych osób
  • atrakcyjne warunki cenowe
  • brak niezrozumiałych zapisów w umowie
  • profesjonalna strona internetowa, na której można znaleźć wszystkie potrzebne informacje
  • fachowa obsługa, potrafiąca udzielić przydatnych wskazówek

Oczywiście, podobnie jak i każda inna firma, Aviva ma także pewne drobne wady. Są to:

  • brak auta zastępczego, jeżeli nie dokona się dodatkowej opłaty
  • brak pomocy prawnej bez dodatkowej opłaty

Po dość długim czasie korzystania z oferty Aviva muszę przyznać, że jest to jedna z najlepszych firm ubezpieczeniowych, które działają w naszym kraju.

Napisz w komentarzu poniżej swoją opinie o firmie ubezpieczeniowej „Aviva”.