Asa kredyt to jedna z ofert, na które powinni zwrócić uwagę wszyscy ludzie, poszukujący dobrej pożyczki. Po przeanalizowaniu tej propozycji można zauważyć, że pod kilkoma względami różni się ona od innych.

Aasa Polska jest częścią Aasa Global. Ta skandynawska grupa finansowa już od wielu lat działa na terenie różnych krajów. Firma oferuje klientom szybkie pożyczki, które można wziąć przez Internet, a zatem bez wychodzenia z domu. Z propozycji tej skorzystało już wiele osób. Kwota kredytu jest wyższa niż w przypadku większości chwilówek, ponieważ wynosi od 1000 do 3000 złotych. Dłuższy jest także czas spłaty, który może wynieść nawet 36 miesięcy. Oferta skierowana jest do osób pomiędzy 20 a 65 rokiem życia, które mieszkają w Polsce na stałe, nie są zadłużone i osiągają stały dochód. Oprocentowanie pożyczki wynosi 9%. Wszelkie informacje na temat opłat, jakie trzeba ponieść, dostępne są na stronie internetowej. Wniosek o udzielenie kredytu można składać każdego dnia, przez całą dobę. Rozpatrzenie następuje w godzinach pracy biura. Istnieje możliwość wcześniejszego spłacenia kredytu, jak również zmiany terminu spłaty rat. Umowa sformułowana jest w prosty sposób, dzięki czemu klienci nie mają żadnego problemu ze zrozumieniem poszczególnych jej punktów oraz nie są zaskoczeni z powodu nieprzewidzianych wydarzeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości można skorzystać z porady konsultanta, wybierając podany na stronie numer telefonu.

aasa kredyt

Oferta przygotowana przez Aasa Polska ma wiele korzyści:

  • kwota kredytu jest wyższa niż w przypadku podobnych ofert
  • długi czas spłaty
  • zrozumiałe zasady umowy
  • niskie koszty pożyczki
  • duża ilość zadowolonych klientów

Istnieją także pewne wady tej oferty:

  • pieniędzy nie dostaną osoby nie posiadające stałego dochodu oraz zadłużeni
  • konieczność stałego zameldowania na terenie Polski
  • ograniczenia wiekowe

Asa kredyt to sprawdzona oferta, oparta na jasnych zasadach. Z tego względu warto, aby zwrócili na nią uwagę wszyscy, którzy poszukują dobrego kredytu i spełniają warunki, umożliwiające otrzymanie pożyczki.