Alior Sync Opinie – czy warto?

Na rynku jest wiele ofert przygotowanych przez różne banki, trudno zdecydować się najlepszą, która spełni oczekiwania, szczególnie młodych i aktywnych ludzi. Z myślą o nich powstał Alior Sync- całkowicie internetowy bank na rynku polskim, który gwarantuje komfort i całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Tym co wyróżnia Alior sync na rynku to funkcjonalność oraz dobre wyniki finansowe, które podkreślają najnowsze bankowe rankingi. Tym co wyróżnia Alior sync do dostępność na mobilnych urządzeniach oraz  możliwość kontaktu z pracownikiem banku za pomocą video czatu. To właśnie wirtualny odział jest tym rozwiązaniem, na które szczególnie zwracają uwagę klienci wybierając tą właśnie ofertę. Nowością jest również możliwość wykonania płatności za pomocą facebooka oraz na podstawie adresu email.

alior sync opinie

www.sync.pl

Największe zalety Alior Sync

  • Bezpłatne przelewy
  • Brak opłat za prowadzenie konta
  • Program Cash Back
  • Kompleksowy system bankowości mobilnej
  • Funkcjonalny Menadżer finansów
  • Zakładaj konto tylko przez oficjalną stronę.

Wady Alior Sync

  • Konieczność regularnych wpływów na konto
  • Mało atrakcyjne oprocentowanie

Alior Sync opinie

Tym co mnie i moich przyjaciół przekonało do Alior Sync przede wszystkim możliwość zarządzania nim przez Internet i wirtualne biuro obsługi. Ponieważ nie posiadam jeszcze większych oszczędności w sumie niskie oprocentowanie nie ma dla mnie większego znaczenia. Ponadto zawsze mogę skorzystać z innych rozwiązań jakie daje Alior i ulokować swoje oszczędności w innym miejscu.

Co ważne założenie konta trwa tylko kilka minut i jest niezwykle proste, dlatego nawet początkujący użytkownicy Internetu doskonale poradzą sobie, tym bardziej, że mogą skorzystać z pomocy pracownika wirtualnego biura obsługi klientów. Dzięki Alior Sync można mieć dostęp do konta całą dobę bez względu na to gdzie na świecie się znajdziemy. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań, dla tych klientów, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań, które oszczędzają czas i co ważne oferta banku jest bardzo atrakcyjna finansowo.

Jeżeli checie dodać jakieś dodatkowe atuty, wady lub zastrzeżenia – zapraszam do wyrażania swojej opinii na temat Alior Sync w komentarzach poniżej.