Alior Sync Opinie – Musisz to wiedzieć

Alior Sync Opinie – Musisz to wiedzieć

Autor
Użytkownicy
 • Oferta
 • Opłaty
 • Wiarygodność

Alior Sync Opinie – czy warto?

Na rynku jest wiele ofert przygotowanych przez różne banki, trudno zdecydować się najlepszą, która spełni oczekiwania, szczególnie młodych i aktywnych ludzi. Z myślą o nich powstał Alior Sync- całkowicie internetowy bank na rynku polskim, który gwarantuje komfort i całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Tym co wyróżnia Alior sync na rynku to funkcjonalność oraz dobre wyniki finansowe, które podkreślają najnowsze bankowe rankingi. Tym co wyróżnia Alior sync do dostępność na mobilnych urządzeniach oraz  możliwość kontaktu z pracownikiem banku za pomocą video czatu. To właśnie wirtualny odział jest tym rozwiązaniem, na które szczególnie zwracają uwagę klienci wybierając tą właśnie ofertę. Nowością jest również możliwość wykonania płatności za pomocą facebooka oraz na podstawie adresu email.

alior sync opinie

www.sync.pl

Największe zalety Alior Sync

 • Bezpłatne przelewy
 • Brak opłat za prowadzenie konta
 • Program Cash Back
 • Kompleksowy system bankowości mobilnej
 • Funkcjonalny Menadżer finansów
 • Zakładaj konto tylko przez oficjalną stronę.

Wady Alior Sync

 • Konieczność regularnych wpływów na konto
 • Mało atrakcyjne oprocentowanie

Alior Sync opinie

Tym co mnie i moich przyjaciół przekonało do Alior Sync przede wszystkim możliwość zarządzania nim przez Internet i wirtualne biuro obsługi. Ponieważ nie posiadam jeszcze większych oszczędności w sumie niskie oprocentowanie nie ma dla mnie większego znaczenia. Ponadto zawsze mogę skorzystać z innych rozwiązań jakie daje Alior i ulokować swoje oszczędności w innym miejscu.

Co ważne założenie konta trwa tylko kilka minut i jest niezwykle proste, dlatego nawet początkujący użytkownicy Internetu doskonale poradzą sobie, tym bardziej, że mogą skorzystać z pomocy pracownika wirtualnego biura obsługi klientów. Dzięki Alior Sync można mieć dostęp do konta całą dobę bez względu na to gdzie na świecie się znajdziemy. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań, dla tych klientów, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań, które oszczędzają czas i co ważne oferta banku jest bardzo atrakcyjna finansowo.

Jeżeli checie dodać jakieś dodatkowe atuty, wady lub zastrzeżenia – zapraszam do wyrażania swojej opinii na temat Alior Sync w komentarzach poniżej.

 

4 Opinie

 1. Od początku miałam problem z tym bankiem, po założeniu konta nie mogłam doczekać się jego otwarcia, karta i umowa przyszły do mnie już 3 dni po zamówieniu przez internet, kurier odebrał podpisaną umowę ode mnie i liczyłam na to, że również w drugą stronę- otwarcie rachunku nastąpi w ciągu 3 dni. Akurat zmieniłam pracę i podałam nowy numer rachunku. W dużym skrócie- konto nie było otwarte przez miesiąc- bezprawnie przetrzymywali moją wypłatę na koncie „roboczym” banku, po codziennych rozmowach z konsultantami dowiadywałam się różnych rzeczy- każdy mówił i wiedział co innego- ale przede wszystkim- nic nie mogą sprawdzić i powiedzieć, dopóki konto nie zostanie otwarte, a ponoć mają kłopot z firmą kurierską i czekają na umowę. Przelew z moją wypłatą powinien zostać zwrócony na konto szefa- skoro mój rachunek jeszcze nie istniał. Przez miesiąc nie miałam dostępu do mojej wypłaty. Możecie sobie wyobrazić ile nerwów kosztowało mnie codzienne kontaktowanie się z bankiem. Nie mogłam zrobić nic ponad to, że musiałam czekać aż łaskawie otworzą mi konto i będę miała dostęp do środków.
  Co do kontaktu z bankiem- strona banku działa fatalnie i jeśli chcesz się skontaktować z wirtualnym oddziałem- musisz mieć anielską cierpliwość. Nic tam nie działa, z nikim się nie można połączyć, a jak już- miałeś szczęście. Jedynie pod płatną infolinią możesz się z kimś połączyć.
  Rzeczywiście nie ma żadnych opłat za konto i wypłaty z bankomatów i to mnie jeszcze trzyma przy tym banku. Ale właśnie dziś nie mogę zalogować się na moje konto i jak zwykle nie mogę połączyć się z żadnym konsultantem. Moja cierpliwość do tego banku się kończy.

  • Zdaje się, że zbyt późno przeczytałem ten komentarz. Poleciłem znajomej to konto, będąc przekonanym, że jest szybkie i najlepsze. Teraz świecę oczami, bo to już tydzień od wizyty kuriera i podpisania dokumentów, a dostępu do konta nie ma. Jest karta debetowa, jest wpłata na koncie, tylko korzystać ze środków nie można, bo konto nieaktywne. Jak na XXI wiek to wielki obciach.

  • Dzisiaj otworzyłem konto. Zamiast kuriera wybrałem potwierdzenie przelewem z rachunku w innym banku. Wypełniłem formularz i po około 5 minutach dostałem sms że konto już aktywne. Musiałem tylko zalogować się do starego banku, bo w tytule przelewu był mój identyfikator logowania. Przy 1 logowaniu dostałem sms z hasłem startowym. Ustawiłem swoją nazwę użytkownika, nowe hasło. Po 15 minutach mogłem zrobić przelew ekspresowy z innego banku do Alior Synca. Kwota dostępna już na koncie. W ŻADNYM BANKU NIE BYŁO TAK SZYBKO!!! Po dwudziestu minutach mogę już korzystać. Teraz czekam na kartę, mam nadzieję że szybko wyślą. Ponoć konto jest za darmo. Pożyjemy zobaczymy. jak na razie pozytywnie. kontakt z bankiem poprzez chat dwa razy, raz czekałem minutę , drugim razem chat od ręki. Być może z kurierem były kłopoty, nie wiem dlaczego nie potwierdzałaś z drugiego banku. Moim zdaniem sama sobie jesteś winna, bo wymieniając dokumenty w tradycyjny sposób zawsze trzeba założyć że coś nie dojdzie na czas. Nie pomyślałaś i niestety. Osobiście mam nadzieję że Alior Sync się nie spieprzy, bo już kilka banków startowało z wysokiego C a później fałsz. Jak Alior zacznie wydziwiać to zamknę konto w 1 dzień. nie przywiązujcie się do OC na auto i do banku. To dobra zasada. Brać to co w danej chwili najlepsze

 2. Jeśli jesteś młodą osoba i nie masz paszportu czy innego drugiego po za dowodem osobistym dokumentu G… z tego będzie bo nie założą Ci konta
  Nawet iść nie ma gdzie i dowód pokazać bo to twór wirtualny. Jak widać dowód na podstawie którego wyrabia sie inne dokumenty nie wystarcza by jak w normalnych bankach konto założyć.
  P O R A Ż K A

Napisz opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Twoja ocena