Aero2 to swoista nowość na naszym rynku, wciąż jeszcze nie wszyscy słyszeli tą nazwę. Obecnie firma udostępnia darmowy dostęp do Internetu wszędzie tam gdzie znajdziemy się w jej zasięgu. Jest to częścią umowy, jaką spółka zobowiązała się podpisać po ty, jak wygrała przetarg korzystanie z częstotliwości.

Obecnie wystarczy zamówić kartę z oficjalnej strony lub kupić modem, który będzie w stanie łączyć się z Internetem, aby bez problemu można było za darmo korzystać z Internetu.

Jednak Aero 2 ma kilka wad – szybkość internetu nie jest zbyt duża, jednak z powodzeniem wystarcza do tego, aby przeglądać witryny w Internecie. Dodatkowo co jakiś czas wyskakuje kod CAPTCHA do przepisania, co nieco utrudnia korzystanie z internetu. Dodatkowo nie wszędzie dostępny jest zasięg. Poniżej znajduje się mapa z zasięgiem Aero2 w Polsce:

Aero2 Zasięg

 

Aero2 Opinie klientów:

„Aero2 zamówiłam dla mojej mamy, gdyż korzysta sporadycznie z internetu, bez sensu byłoby płacenie 50 zł miesięcznie, sprawdza się całkiem dobrze. Polecam”

„Odnośnie Aero2 Opinie : Na Aero2 ciężko oglądać filmiki na Youtube, jednak do przeglądania informacji i kilku serwisów w 100% wystarcza. Przeszkadza czasami ten kod do przepisywania, ale ogólnie jest ok – 4/5”

„Trochę zeszło mi przy konfiguracji Aero2 i aktywacji, jednak teraz cieszę się dostępem do internetu nawet gdy nie ma mnie w domu jako alternatywa dla mobilnego internetu. Polecam”